Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a baj? Feltűnt, hogy...

Mi lehet a baj? Feltűnt, hogy nagyon hosszú ideje, iszok ásványvizet és rá 2 percre ismét szomjas vagyok. Akár mennyit iszok mindig ez van. Szomjúságomat csak avval tudom oltani, hogyha iszok valamilyen üdítőt.

Figyelt kérdés
Lehet szó cukorbetegségről?
2010. júl. 7. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Valószinü, hogy a sok viztöl sóhiányod lesz. Ha néha valami sósat eszel, akkor nem lesz igy. Cukorbetegségnek nincs ilyen tünete.
2010. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Valószinü, hogy a sok viztöl sóhiányod lesz"

Ne haragudj, de ez egy nagy hülyeség...

Az ÁSVÁNYVÍZben sokkal több só van, mint egy üditőben.

Mielőtt olvastam a magyarázatod nekem is egyből a cukorbetegség ugrott be, én mindenképpen megnézetném a cukrom.

2010. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolóval értek egyet, de hozzátenném, hogy váltogassd az ásványvíz márkákat, vagy ha komolyan veszed magad és az egészséged, akkor szokj le az ásványvízről, és szerezz be egy eSpringet.
2010. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség egyik legelső tünete a szomjúság és sok pisilés! Aztán viszketés zsibbadások stb.
2010. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Egy kicsit már megnyugodtam, hogy talán csak én gondolok rosszra.
2010. júl. 7. 11:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ásványvizben ugyan vannak ásványi sók, de konyhasó nem - és a szervezetnek nagy szüksége van éppen a konyhasóra is. A legtöbb ásványviz meg nátriumszegény - és ez különösen nyáron problémákat okoz.
2010. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj! A cukorbetegség neked nem elég rossz?
2010. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én mindíg kiszáradok, hogyha csak ásványvizet iszok mondjuk egy napig. néha igyál valami mást is.
2010. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyukámnak ez volt.... 40es volt a cukra.. mentő vitte..

14/f

2010. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
22:43-nak üzenem, hogy elég rossz...de azért kérdeztem meg, hogy biztos legyek a dolgomban...
2010. júl. 9. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!