Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúrához tudtok adni...

Hízókúrához tudtok adni recepteket és tanácsokat!?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok ezért hízókúrázni szertnéék légyszíves adjatok recepteket,tanácsokat!!!
2009. jan. 16. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
szalonna es libazsir minden mennyisegben :))))
2009. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egyel egy nap, megpedig reggeltol estig:)))
2009. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amihez csak lehet egyél kenyeret ez beválik,ha nincs étvágyad a házidoki ír ki gyógyszert,vagy vitamint.
2009. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tom, hogy hízni ugyanúgy kell mint fogyni: egészséges táplálkozás és mozgás, és akkor beáll a testsúlyod.

Am ha ez nem működik akkor este lefekvés előtt egyél szénhidrátot és ügyelj arra hogy több kcalt egyél mint amennyit elégetsz. Azért ne ess túlzásokba, nehogy megbetegedj.

Ne idegeskedj, mert attól fogysz. Légy nyugodt, vhogy nyugatsd le magad.

És sztem nézd a spektrumon Nigella műsorait. Az a nő szép kerek és mindig vmi iszonyatosan gusztusosat de kalória dúsat főz. nagyon jó kajákat tud. Ha mástól nem attól (meg ált. a főzőműsoroktól) megjön az ember étvágya:D

2009. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem de irigyellek. Én alig eszem jóformán és mégis hízom ez meg hogy lehet?
2009. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedjél B vitamint, szépségvitamint, állítólag étvágynövelő. Ahhoz hogy beinduljon a hízás a testeddel el kel kitetni, hogy igenis szüksége van arra a zsírraktárra, amit nem bír magára erőltetni. Pár napig csak nagyon minimálisat egyél, naponta egyszer. A tested megijed, hogy éhezés jön és pánikszerűen raktározni kezd utána mindent amit csak kap. Itt rontják el az éhező fogyni vágyók.
2009. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!