Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kezdetnek megfelel hízókúrához?

Kezdetnek megfelel hízókúrához?

Figyelt kérdés

43-45 kg/164 cm (17 lány)


Csütörtök óta kezdtem a kúrát, mert iszonyatosan nézek ki, de az eleje még nem olyan könnyű, mert hirtelen egyik napról a másikra dupla adagokat ettem, plusz beiktattam egy késő esti vacsit is, és hát az eredmény az lett, hogy 2 napig csikart a gyomrom, hányingerem volt. (De megjegyzem, hogy már úgy látom, hogy híztam, de lehet csak az érzet, hogy folyton tele vagyok. ?)


A mai napomat írnám le, kíváncsi vagyok, paraméreteim szerint hova sorolható egy ilyen nap, érek e el ezzel eredményt?


Reggelire ettem egy szelet fehérkenyeret margarinnal, 2 szelet pulykasonkával, 2-3 szelet félzsíros sajttal, uborkával és póréhagymával. + 3 dl turmix (banán,kiwi,tej és méz)


(tízórai ma kimaradt mert későn reggeliztem)


Ebéd 3 óra múlva: egy tányér húsleves, kevés cérnatésztával, főtt zöldségekkel, és 2db sült karaj, 3-4 evőkanál krupmlipürével + uborkasaláta

Ebéd után rögtön 3 kisebb szelet zserbó.


Délután egy alma


És most 6 órakor egy rántott csirkefelső,- és egy rántott csirkealsócomb ecetes salátával (ez joghurttal leöntve)


Ez a nap is szinte duplára sikerült, mert ebédnél is 2 husi, meg most vacsira is 2 husi.

10 körül már aludni fogok, addig egyek valamit? Jelenleg tele vagyok.


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 15. 18:33
 1/7 A kérdező kommentje:

JA és ma van pihenőnapom, holnap már megyek futni!


Ha ma ez szépen feljön amit ettem, akkor ezzel elősegítem, hogy izmosodjak? A célom az lenne! (heti 5-ször futok, nagyon szeretek, sokat mozgok:)

2011. máj. 15. 18:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég okés. Ha nagyon teli vagy, már csak módjával "egyél" (pl. joghurt, vagy tej - ami azért kcaldúsabb, mint a víz, de nem telít még jobban) lefekvés előtt, mert rosszakat fogsz álmodni. :)
2011. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ha hízókúra, akkor egyél több édességet, zsíros ételt, szénhidrátot (kenyér, tészta) és olajos magvakat, és ne sportolj direktbe.

Ha viszont izmosodni szeretnél, akkor több tejtermék és fehérje legyen benne, zöldség és gyümölcs. A futáson kívül pedig iktass be otthoni tornát, ahol erősítessz.

Szóval szerintem nem mindegy, hogy mi a cél.

2011. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ne haragudj, nem oktatásnak szántam, csak olyan lett. :S

2011. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de nem eszem édességeket, max vasárnap nagyi sütijéből :) természetesen izmosodni szeretnék, ehhez megfelel egy ilyen nap fehérjebevitel szempontjából?


végülis reggelire mindig van fehérje, mert vagy joghurt vagy kefír vagy tej mindig ottvan+ általában egy tojás és ugye a feltét (sonka)


tízóraira mindig gyümölcsöt eszem


ebédre vmilyen leves, és mindig vmilyen husi (ebben is van fehérje) + köret: rizs, krumpli, esetleg tészta (ez ritkán)


uzsonnára vagy gyümölcs, vagy vmilyen turmix, vagy az ebédből egy pici


vacsira pedig tojásrántotta, tükörtojás, főtt tojás ezek közül vmelyik, persze nem minden nap, van amikor megeszem egy szendvicset, vagy vmilyen husit az ebédből, vagy ha már nagyon tele vagyok estére akkor egy turmix, vagy egy gyümi.


zöldséget is eszem minden nap, reggelire mindenképp, ebédre is köretként.

2011. máj. 17. 19:03
 6/7 anonim válasza:
Szerintem izmosodáshoz ez az étrend tökéletes, csak így tovább! (előző vagyok)
2011. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

tészta, nutellás kenyér:) hidd el látszani fog

én kb két hónapja kezdtem el ugyanezt, és látszik is már, csak fontos, hogy erősíts is a futás mellett, mert nagyon szépen lesznek tőle a lábak ugyan, de hihetetlenül fogyaszt máshonnan is, ha ilyen vékony az ember. Tornázz heti 2-3-szor, és fuss 1-2-szer. Több nem kell. Meg persze bicaj, görköri is mehet:)

2011. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!