Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen instant kakaóprt isztok?

Milyen instant kakaóprt isztok?

Figyelt kérdés
Az instant kakaó nagyon finom és könnyedén elkészíthető, én leginkább Nesquiket iszom. Te milyent ? Melyik a legegészségesebb ?
2010. dec. 3. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nesquik, Bedeco, meg valami, aminek nem tudom a nevét.

Főzőset is szoktam, annak tök más íze van, általában Szerencsit, néha van holland kakaópor is.

2010. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milka-t, bár mostanában nagyon felment az ára, úgyhogy néha Nesquicket is.

Nem hiszem, hogy kifejezetten egészséges lenne bármelyik is, de mértékkel nem egészségtelen.

2010. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pennyben vettem dobozos majmos kakaóport, nem tudom milyen márka, de nagyon finom!
2010. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nesquik-et. A benne lévő sok cukortól nem valami egészséges, de legalább finom (:
2010. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Rendes kakaóport cukorral abban legalább nincs só! Mi a jó büdös francnak kell az instant kakaóporba sót tenni!!!??? Agyrém! Nézd meg az összetevőknél de még érezni is lehet! Egyszer kaptam sómentes kakaóport és azóta sem... Inkább nem kell de sós kakaóport itassanak mással!
2010. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nesquiket.
2010. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nesquick otthon.

Apuméknál Nesquick, Bedeko, vagy cicás kakaó.

2010. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!