Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet házilag eredménye...

Hogyan lehet házilag eredményesen gyomort tisztítani? /saját/

Figyelt kérdés
Állítólag van ilyen kúra meg szer valami BVL3 meg colonix. Láttam a neten a drnatura oldalon mi van bennünk és elrettentett...
2010. dec. 4. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

"Láttam a neten a drnatura oldalon mi van bennünk és elrettentett."


Te elhiszed ezt az ostoba hazudozást? Egy pillanatig se merül fel benned hogy a bélbe hogy a francba kerülhetne ilyen? Lenyelsz egy egész disznóbelet rágás nélkül?

2010. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hányással, de egyébként marhaságot akarsz. Nem kéne azt az igen precíz és bámulatosan tökélets szerkezetet hülyének nézni, mait szervezetnek hívunk... Ne akarj okosabb lenni, mikor nem vagy az, majd ő teszi a dolgát ha kell.
2010. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első! Amit a képeken láttam az tényleg túl durva hogy hihető legyen. Te nézted már? Köszi a válaszokat!
2010. dec. 4. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyömbértea

Lereszelt gyömbér leforrázva, teaként iható. Olcsó, jól bevált szer, kellemesen csípős ízű. Olvass utána, mit tud még!

2010. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnézem köszönöm!
2010. dec. 4. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszerű:növényi rost! sárgarépa,brokkoli,búzacsíra,búzakorpa,zabpehely,rozspehely,káposzta.
2010. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!