Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eredményesen,...

Hogyan tudnám eredményesen, lehetőleg házilag formába hozni magam?

Figyelt kérdés

Először is 22 éves fiú vagyok. Nem vagyok kövér, de nem vagyok vékony se (vékony nem is akarok lenni!). Nos a probléma ott van, hogy egy 5-6 esetleg 7-8 súlyfeleslegem van. Emellett eléggé alaktalan a testem. Ezalatt azt értem, hogy például még a lábaim olyanok, mint az átlagos férfiaké, addig a kezem (bicepsz) eléggé vékony. Ruhában (nem feszülősek, természetesen) teljesen átlagosnak látszok.

Ami zavar: a súlyfelesleg leginkább a hasra és a mellen van. Innen szeretnék leadni egy kicsit.


Naponta (az időjárástól függően) több kilómétert bicajozok. Konditerembe nem járok, nem is szivesen mennék. Úszásban gondolkodom, de egyelőre anyagiak ezt nem teszik lehetővé.

Szóval mivel tudnám "helyrehozni" a testem? Gondolkoztam azon, hogy fekvőtámasz, felülés egy alap szintről, beválhat?


2010. júl. 25. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem csak a mozgás a fontos, a kaja is...


Csökkentsd le a CH beviteled, növeld a fehérje bevitelt, és amellett edz otthon. Kondi jobb lenne, vagy az úszás, de mint mondtad nincs pénz rá

2010. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!