Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én hízni szeretnék! Bocsi,...

Én hízni szeretnék! Bocsi, csak nem tudom hová írni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. (bocsi a kérdőjelért, muszáj volt.)16 éves vagyok. Dohányzom. 178 centi vagyok, és 65 kiló. Ez borzasztó. Nem tudok hízni, bármennyit eszek, akárhányszor, bármit. Mit tegyek hogy hízzak?
2010. dec. 12. 21:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és annyit, hogy este (10-11 óra körül) annyira megéhezek, hogy az addigi táplálék dupláját képes vagyok megenni. Úgy tudom pont az esti étkezés a leghizlalóbb. Rengeteg kenyeret, péksütit, csokit, tésztát eszek, de hiába. :(
2010. dec. 12. 21:17
 2/15 anonim ***** válasza:
miért akarsz hízni?még dagadt is vagy. 60 kgnak kéne lenned
2010. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja bocs, fiú vagy?
2010. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, sajnálom elfelejtettem kiírni. Igen, 16 éves fiú vagyok.
2010. dec. 12. 21:30
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem izom kell nekem, hanem 10 kiló háj.
2010. dec. 12. 21:36
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó, leírom miért nem fogok edzeni: Az egyik szívbillentyűm szar. Az orvos azt mondta túl gyorsan növök. A májam miatt a bilirubin értékem a plafont veri. Magas vérnyomásos vagyok. Ennyi elég lesz? NEM EDZHETEK. Nem az van, hogy nem akarok, hanem NEM LEHET. Hájat kell összeszednem, túl vékony vagyok. 1 kicsitől helyrejönne minden, csak a szívem nem. Ennyi lenne hát.
2010. dec. 12. 21:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem leszel szép 10 kiló hájjal... Inkább izom legyen az, nyugi, attól még nem fogsz bodybuildernek kinézni.
2010. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Orvos ajánlotta, hogy hízzak 10 kilót körülbelül, mert vékony vagyok, és ha helyre jött az immunrendszerem, és a vérnyomásom is beállt, mehetek edzeni. Azt tanácsolta hogy ne, túl nagy megterhelés lenne a mostani testemnek az intenzív edzés.
2010. dec. 12. 21:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Áhh, színvonal. Magyarország, én így szeretlek!
2010. dec. 12. 21:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy dagadt, hülye, aki azt írta! Viszont híznod se nagyon kell, normális a testsúlyod. Ha úgy érzed, mégsem az, akkor inkább gyúrj!


És csak tájékoztatásul: cigizés nem menő, hanem szánalmas. Nem leszel tőle nagy arc.

2010. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!