Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én hízni szeretnék! Bocsi,...

Én hízni szeretnék! Bocsi, csak nem tudom hová írni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. (bocsi a kérdőjelért, muszáj volt.)16 éves vagyok. Dohányzom. 178 centi vagyok, és 65 kiló. Ez borzasztó. Nem tudok hízni, bármennyit eszek, akárhányszor, bármit. Mit tegyek hogy hízzak?
2010. dec. 12. 21:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megint az edzés. Edzen a fene, én nem fogok 50 kilómétert buszozni, hogy edzhessek. Egyébként meg azért szoktam rá a cigire, mert láttam apámat kivérzéssel meghalni, és ehhez nyúltam, mint segítség.
2010. dec. 12. 21:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem érdemes lenne sok vitamint szedned és ajánlom tanulmányozásra a paleolit étrendet. (google segít)

Ennek az a lényege, hogy a testednek azt add táplálékul, amire az az őskorban berendezkedett, hiszen az emésztésünk és a szervezetünk ma is ősember belülről. Evolúciósan nem változtunk annyit, mint az őskori táplálkozás óta változott az étrendünk. Sajnos a mai étrend alapvetően megbetegít. Az általam említett paleo-nak meg az az előnye, hogy beáll a testsúly az ideálisra. Amúgy aki azt írta, hogy dagi vagy a 178 cm-mel 65 kilósan az nagyon benézte. Paleóval a soványak megerősödnek, a kövérek leadják a felesleget. A cigi viszont tényleg nagyon nem jó, nem tudnál lemondani róla?

2010. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
faterod is gratulálna, ha látná hogy teszed tönkre magad a cigivel!
2010. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sok a kifogás. :/ a 10 kiló nem fog csak úgy magától felmenni rá. de ha csak arra vágysz h azt mondjuk h egyél többet akkor tessék: Egyél többet!

nem fogsz kapni csoda választ.

2010. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Eddzéshez nem kell kondoterembe járnod, főleg ha az orvos azt mondta, hogy ne erőltesd túl magad.

Az embernek elég, ha csak a saját testtömegét bírja el, azzal edz. Tehát amit tegyél/tehetsz: fekvőtámaszozz, felülésezz és dreppelj. Nem kell sokkal kezdeni, csak szépen fokozatosan teherbírásnak megfelelően növelni a számát. És mellette egyél és egyél!

Ez nem kerül semmibe, csak akaratba(kivéve a kaját). Végül napi rutin lesz belőle. Lehet hogy még a cigiről is le tudnál vele szokni! Csak elhatározás kérdése.

2010. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!