Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék kicsit meghízni?

Hogyan tudnék kicsit meghízni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 158 cm magas, 45 kg. Soha nem volt túl jó étvágyam, ráadásul amióta egyetemre járok és kollégiumban lakom, sokat kell utaznom, sokat stresszelek és emiatt is fogytam pár kilót. Nagyon zavar, hogy ilyen sovány vagyok. Mit javasoltok?
2009. jan. 20. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél rendszeresen, rajtam is az segített. Reggelizz meg tisztességesen, ülj le ebédelni, uzsonnázz, és vacsorára is egyél normálisan. Az egyetemi rohangálás mellett hajlamos az ember csak gyorsan bekapni valamit, vagy esetleg még azt sem. Ha vége lesz a stresszes időszaknak, pont normálisra meg fogsz úgyis hízni. Velem is így volt. És ha belegondolok, sokkal jobban jártam ezzel az alkattal, mint ha állandóan a kilókkal harcolhatnék, mint a nők nagy része.
2009. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Probalj stresszmentes eletet elni, csak ugy fogsz tudni hizni, tapasztalat.
2009. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos egyetem mellett elég nehéz stresszmentesen élni, főleg hogy koliban kell laknom:( Így is csak azért fogom abbahagyni, mert nem bírom a sok idegeskedést, úgyhogy inkább itthon tanulok valami szakmát helyette.

Lehet amúhy neten valahol ilyen étrend összeállítást találni, hogy mikor mit érdemes ennem, ha hízni szeretnék?

2009. jan. 20. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 167/45 vagyok(41voltam). Felszívódási zavaraim voltak. A szakdoki mozgást és B-res cseppet(+C vitamin) írt elő, meg glutén mentes diétán vagyok(nem vagyok lisztérzékeny) és sokkal jobb.

Sok Szerencsét! :)

2009. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Banánturmix tejjel 1 liter naponta:P
2009. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!