Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudok csinálni, hogy ne...

Mit tudok csinálni, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Tegnap nem ettem semmit, és már fél öt óta nem tudok aludni, nagyon fáj a gyomrom, meg kuttyog össze-vissza, de nem merek ráenni, mert félek h vagy rögtön kihányom, vagy mégrosszabbul leszek.. Az a baj, hogy még mindig nem vagyok éhes se..

Mit tudok csinálni?


2010. dec. 22. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Miert nem ettel pl.?

Ha netan azert, mert beteg vagy, akkor talan azt kezelni kellene, tehat elmesz orvoshoz, de nem koplalsz tudatlanul.

2010. dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok beteg, csak délelőtt sok volt a dolgom, eszembe sem jutott az étel, aztán egész déluán meg kinnt voltam sétálni barátnőimmel, nem is voltam éhes, most se vagyok, csak eléggé fáj..
2010. dec. 22. 06:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy kekszet, vagy valami könnyűt. (gyümölcsöt akár) Én is szoktam így járni, de még sosem hánytam ki azt a pár falat ételt.
2010. dec. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamilla tea + haztartasi keksz. Nagyon fontos, hogy egyel, mivel kikeszited a gyomrodat.

Az etkezesi szokas, az idegesseg miatt is fajhat a gyomrod.

2010. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj a "rókától", én kiskoromban gyakran kaptam hányingert az autóban,és egy banán is segített. A keksz meg a gyümölcsök tutkó segítenek!
2011. jan. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!