Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek miért van székreke...

Szerintetek miért van székrekedésem azóta, hogy ismét iskolába járok?

Figyelt kérdés

Kb. ugyanolyan rendszerességgel eszek, és nyáron minden nap volt székletem. Tényleg ennyire hat rám a gimi? Múlt évben is ez volt, nyáron rendben az emésztésem, suliban meg trapa. Valószínűleg idegi alapja van, de ez nem jó.

Szerintetek? Mi segíthetne rajtam? Rendszeresen eszem rostosat is, minden nap, de nem segít.


2011. szept. 20. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggel kellj fel korábban, ne kelljen kapkodni, sietni (valószínű, nem érsz rá) Egyél pár szem aszalt szilvát, aszalt sárgabarackot este.

És nyugi.

2011. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kelj fel (jaj)
2011. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Valószínűleg a stressz miatt van. Próbáld meg jobban beosztani az idődet hogy ne kelljen stresszelni amiatt hogy "úr isten mikor fogok tanulni?" "úr isten mikor fogok fölkelni" vagy hogy "mit vegyek föl már megint" szóval legyen egy napirended és pár óra amikor pihenhetsz. Menj el valamerre hétvégenként hogy oldd a feszültséget.
2011. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából reggel tényleg sietek, de mindig hagyok magamnak kb. 15 perc nyugodt étkezést. A nagyszünetben megeszem a tízóraimat, és akkor igyekszem semmi mással sem törődni. Az ebédem az, ami kapkodósabb inkább. A vacsimat 15-20 perc alatt eszem meg kb., néha több ideig is. Igazából nem tartom magam igazán stresszesnek, ezért nem értem a dolgot. A barátnőm például nem tud suliban nyugodtan enni, csak beleharap, aztán félóra múlva megint, aztán 1 óra múlva... De azért megpróbálok még nyugodtabb lenni, mert nem mindig megy.
2011. szept. 20. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!