Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges a virsli?

Egészséges a virsli?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ja
2010. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sztem meg tudja a rák. egészségesnek nemmondnaám, de károsnak sem.

de majd mingyá jönnek a bio, trio, paleók és megmondják a frankót, h kur-vára egészségtelen...

2010. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Múltkor ettem olyan virslit, basszus, hogy olyan volt, mintha habot vágnék. :O Na, abban biztos jó sok hús lehetett. Szerintem ugyanolyan, mint a parizer. Abból is van szójavízsokEbetű, meg normálisabb is. De majd az okosok megmondják úgyis.
2010. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem lenne semmi baj a virslivel, csak hát sajnos a legtöbb az feldolgozott hulladék, tele sok sóval, cukorral... Javaslom a tartósítószerektől mentes, nem feldolgozott változatot.
2010. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon egészséges, mert sok szóját tartalmaz :)


De viccet félretéve, miért volna káros? Az a káros, ha egyoldalúan táplálkozol és csak virslit eszel minden nap. De az ugyanúgy káros, mintha virsli helyett csak üres kenyeret ennél. A kenyér talán káros? Inkább egyél hozzá lencsefőzeléket is :)


Az megint más kérdés, ha a lejárt szavatosságút teszik ki a pultra "olcsó savanya virsli" néven.

2010. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az átlagember nemsokat tud az élelmiszergyártási titkokról, épp ezért nem is gyanakszik, mikor gusztusos csomagolásban lévő felvágottakat, vagy éppen virslit nézeget a boltok polcain. Pedig megérné ha ismerné ezeket a gyártási fortélyokat, mert valószinü hogy legközelebb már semmi ilyesmit nem kivánna meg, mert ugymond se nem gusztusos, se nem tápláló dolgokból készülnek. Javaslom elolvasásra a: Halál a konyhában c. könyvet, ahol az iró leirja a részleteket. Már a cim is sokmindent elárul a témáról. Igen, sajnos akármit is mondtok okosok, vannak akik már tudják a tudnivalót, és már nem esznek szemetet!
2010. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alastorsprincess válasza:
Szerintem igen. Gondolj csak bele... hús
2020. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!