Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ördögi kör? Mitől lehet ez?...

Ördögi kör? Mitől lehet ez? Már egy hete tart, hogy semmit nem bírok enni, semmit nem kívánok ha napi 2-szer sikerült is ennem valamit, akkor is max 2-3 falat, és ennyi, mert a többitől rosszul vagyok. és már ott tartok hogy

Figyelt kérdés

folyamatosan fáj a fejem a hasam émelygek, mert nem eszek, de nem bírok enni, mert ha eszek, még jobban fáj a hasam, meg egész nap is nem is kivánom az ételt.

Mielőtt azt hinnétek hogy karácsonyi túlevettség miatt nem, karácsonykor is alig ettem, sőt míg más hízik én fogytam 2 kilót, mert akkor se bírtam már enni..


2010. dec. 30. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Már karácsony előtt a háziorvosnál lett volna a helyed.

Nem kis problémákat akarsz itt gyógyíttatni bőrdíszművesekkel, kazánkovácsokkal és építőmérnökökkel.

A helyedben én mégis inkább az orvost választanám.

XPPPP

2010. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valami vírusod van, amúgyis van most ilyen émelygős-fosós szarság
2010. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A dokim szerint egy mocsok agresszív calici vírus van, szerintem Te is ebben dagonyázol. Szerinte 6 hétig is tarthat a gyógyulásig.
2010. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem mikor pszichés gondjaim voltak, akkor voltak ilyen tüneteim. (Túlhajtottam magam a főiskolán, közben nem is akartam oda járni, mert nem éreztem jól magam. )
2010. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

No, szuper. Ha vírus, arra nincs gyógyszer, csak kúra. Erről akartam kérdést feltenni, de már válaszokat is olvashatok a saját problémámra.

Nálam is az ünnepek előtt kezdődtek a bajok, akkor még csak olyan rossz gyomor érzésem volt, olyan mindenre blááá, fúj, de nem fájt. Most már fájdogál, és minden kijön, még a keksz is. Mellé hasmenés. Nem tudom, hogyan lehetne még diétásat enni, mellé sok folyadékot, ha még a sós vízben főtt krumpli is visszajön, a citromos tea, és ahogy írtam, a keksz is.

Na, megpróbálom túlélni, csak már sokszor olyan gyengeség jön rám, hogy lépni alig bírok.

Remélem az új és jobbulást hoz nem csak nekem, hanem a kérdezőnek, és a többi hasonló kórságban szenvedőnek is.

Addig is B.Ú.É.K. mindenkinek:D

2010. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Remélem az új év (nem és)
2010. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
orvos, most azonnal!!!!!!!!!!!!!! és igyál rengeteget, mert kiszáradsz
2010. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!