Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok és hízni...

Nagyon vékony vagyok és hízni szeretnék? Mit javasolnátok mitől lehet hízni?

Figyelt kérdés
48kg/168 cm vagyok,lány, nagyon vékony!Hízni szeretnék pár kilót,mondjuk nyárra jó lenne,hogy ne legyenek piszkafa lábaim a szoknya alatt!
2009. jan. 27. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
este nagy kajálások, jóü zsíros kaják,szendvicsek
2009. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Csoki-csoki-csoki, tortahegyek, sütik, fagylaltok és krémek minden mennyiségben. Jó cukros gyümölcsök (dinnye, szőlő, körte stb. Egyél mindenhez kenyeret.
2009. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia én 175 cm mellett voltam ugyanennyi kg... csak 5 kilót sikerült felszedni, így is nagyon vékony vagyok, de azért jó látni a javulást viszonylag rövid idő alatt.


Nekem ami bevállt:

((Egy imádnivaló Kedves, aki folyamatosan etetett :D))

Kicsit kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb, rendszeresebb életvitel (amennyire egyetem és szakdoga készítés mellett lehet).

Reggeli mindennap (régen sose ettem reggel)

Sok-sok vacsi.

Új fogamzásgátló, amitől a melleim is nőttek ici-picit... (bár ettől nem vagyok olyan vidám, mert mégse természetes ez a sok hormon, dehát ez van :) )


Sok mozgás, sport, tánc, akármi... (ezutóbbi még nálam is várat magára)

2009. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 169 centimhez 45 kiló voltam. Most 55 vagyok, és sokkal jobban érzem magam, mert arányosan híztam. Mindenki dicsér, hogy mennyivel jobban nézek ki. Azelőtt is sokat ettem, csak valamiért nem látszott meg rajtam. De az állandó és kiegyensúlyozott párkapcsolat, a nagy esti (legalább 9 órakor nagy tányér tejszínes sonkás gombás tészta :-)) zabálások megtették a hatásukat. (ja meg az, hogy nem nekem kellett megfőznöm :-), így még jobban esett) Ezt ajánlom neked is, és persze mellette napközben is egyél rendszeresen. Egyébként csak lassan indult be nálam is, de utána már nem volt gond, kb. 1,5 év alatt jött föl a 10 kiló. De itt meg is állt, és ugyanannyit eszek, mint amikor hízni akartam.

Még megjegyzem: olyan jó ilyet olvasni, hogy egy lány végre hízni akar, és nem fogyni! Remélem a mániákus fogyósok is példát vesznek rólad, és belátják, hogy amellett hogy nem egészséges annyira soványnak lenni, de még nem is szép egy piszkafa láb és beszáradt has!

2009. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hali 17 éves srác vagyok 175 cm és 49 kg sehogy sem tudok hízni ebben szeretnék segítséget kérni nyáron konditerembe járok komolyan gondolom de attól tartok nem lesz semmi látszólagos vagy erőléti hatása.

4-6 szériákat csinálok nincs semmilyen tapsztalatom a dologban.

Olyan súlyokat használok amelyeket el bírok nem túl nehezek de fárasztóak edzés végére rendesen lefárasztom magam, edzés előtt futok egy kb 400 méteres kört nos abban sem vagyok bíztos hogy annak van értelme tudtomal a futás fogyaszt én hízni szeretnék.

Természetesen nyitott vagyok bármilyen vitaminra ételre vagy akármilyen praktikára ami segítene a hízásban.

Halottam h fehérjét kell bevinnem a szervezetembe sok-sok csirkét eszem az étvágyam változó amikor nagyon éhes vagyok jól eszek de ritkán vagyok olyan éhes és válogatós is vagyok.

Segítséget szeretnék kérni tehát mind étrendben mind edzéseben mit hogyan csináljak előre is köszi

2009. júl. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én 12 éves vagyok 145 cm és 26 kg. Ez szörnyű kevés. Pedig rengeteg kaját tesznek elém,de benne is van a genetikámban,hogy ha nem akarok semmitől apszulut nem hízok egy grammot se. De 26 kg se voltam amig felfogadtam anyát,hogy intézkedjen hogy meglegyen a napi 5 evés. Ha akartam ha nem időben szólt hogy muszály ennem. Jobb ha te is ezt teszed. Kérj meg valakit aki nem kímél és noszogat hogy enned kell. Hogy muszály enned. Igy 3 nap alatt 1 kg-ot híztam. Sok sikert nekem bevált.
2013. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csoki,és minden ilyen,de vigyázz,mert késöbb már meg lesz szokva és el fogsz hízni.
2014. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!