Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák hízni?

Hogyan tudnák hízni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 172 magas és 54 kg. hiába eszek nincs hatása, de nem is eszek sokat(de keveset se) gondoltam hogy veszek valami fehérjét és ha már egy kicsit kezd látszani rajtam rádolgozok. szerintetek jó ötlet? mennyibe kerülhetnek a fehérjék és hogy kell őket fogyasztani mennyi időnként?
2011. jan. 4. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha elkezdenél rendesen enni, és tornászni. A rendes kajálás alatt azt értem, hogy ne legyen olyan, hogy itt-ott bekapok valamit. Reggelire egyél eleget MINDENKÉPP, mert ez nagyon fontos, hogy elég energiád legyen egész napra. Tízóraira is egyél meg mondjuk egy almát. Ebédelni ebédelj rendesen, és vacsorázni szintén eleget. A legfontosabb, hogy tornázz eleget. Az fontos, ha már nem nagyon hízol, akkor egy kis izom kerüljön a testedre. Aerobic-ozzál. Nekem ez vált be. Én dettó olyan vagyok mint te, semmit sem hízok, csak az a külömbség, hogy én meg eléggé sokat eszek.
2011. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eleget eszek nem is eszek sokat alatt azt értettem hogy nem zabálok de ahogy kinézek ahhoz képest sokat.mozgás is megvan elég szerintem.
2011. jan. 4. 21:25
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és gyúrással is próbálkoztam kb 1 hónapig minden nap kb 1 órát... láthatatlan változás volt pedig nem szálkásítottam hanem növelni akartam
2011. jan. 4. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyúrást ne hagyd abba. NEM kell minden nap (ha ugyanarra az izomcsoportra túl gyakran edzel, az többet árt, mint használ)! Heti 2 bőven elég. Gyúrás után nyomjál be tömegnövelőt. Bőven bevacsorázol, utána is mehet a tömegnövelő. Egyél sok szénhidrátot (tévhit, hogy a zsírtól hízni fogsz), attól fogsz hízni. Kajálások számát emeld meg. Menni fog az!


Én is olyan voltam mint te, ezzel a módszerrel sikerült 20 kilót híznom.

2011. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fehérjék ára relatív, hogy kinek sok, kinek kevés. Ha hízni akarsz, a fehérje mellé a tömegnövelőt ajánlom. Legfontosabb szedési időpontok: edzés után, este lefekvés előtt (ha refluxos vagy, akkor viszont este nem javasolt). A napi több is mehet (én volt, hogy napi 3-at szedtem belőlük), legrosszabb esetben pattanásos leszel tőlük, de ez nem mindenkinél jelentkezik.

Ha sikerült felhíznod szerintem abbahagyhatod a fehérje/tömegnövelő rendszeres szedését.

2011. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!