Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorfájásra jó a tej?

Gyomorfájásra jó a tej?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn fáj a gyomrom, hiába eszek rendesen, iszok rostos üdítőket, nem akar javulni. Mellette elég sűrűn rámjön a hasmenés is. Egyáltalán a 2 összefügg? Tej segíthet?
2011. jan. 9. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

tej, dinnye jó hasmenésre.


egyébként nekem is van, hogy elrontom a gyomrom, en egy kis almalevet szoktam ra inni es elmulik az az erzes...

2011. jan. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a cola jó a hasmenésre!
2011. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég rossz az emésztésem, ha eszem, úgy érzem óriási kövek vannak a gyomromban, akkor is, ha nem eszem sokat. Állandó teltségérzetem van és puffadok.

Először rostos dolgokkal próbálkoztam, de a tejtől csak rosszabb, a gyümölcslevek meg marták a gyomrom.


Ami használt, az étkezés után egy pohár borsmenta tea melegen elkortyolgatva.

Nem filtereset szoktam, hanem a morzsoltat. Egy evőkanálnyit forrázok le egy bögre vízzel és lefedem. Bő 10 perc múlva leszűröm, és jó erős, mentolos italt kapok. (ha tovább hagyom, még erősebb lesz, szinte keserű, olyan mentolos, de ha nagy a baj, azt is megiszom :P)


Szerintem ezt próbáld ki. Azt nem tudom, hasmenésre segít-e, de a gyomrodat rendbe teheti. Egy próbát megér, nem drága, párszáz forint. Biobolt, naturbolt, gyógyszertár, drogéria, ezekben keresd.

2011. jan. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy dolog a borsmenta teával kapcsolatban: cukor nélkül iszom, nem tudom, cukor befolyásolja-e a hatást, de én nem szeretem édesen, így nem próbáltam.
2011. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne orvoshoz menni ezzel.
2011. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!