Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz valami rossz következmény...

Lesz valami rossz következménye? Bőv lent.

Figyelt kérdés

Egy nap 3x eszek, az is pizza/hamburger/néha 1-2 hideg szendvics illetve McDonald’s-os kaják. Nem nagyon főz anyum,ha meg főz akkor se eszem meg, rántott hús-t is utálom, hányok tőle szinte már. Néha én csinálok magamnak egy egy milánóit de ezenkívül nem eszek mást csak a felsoroltakat na meg persze a nasik.. Szerintetek? (nem arra vagyok kíváncsi hogy mekkora undorító hülye ember vagyok),hanem arra hogy milyen következményei lehetnek ha így folytatom. :) Előre is köszönöm a normális válaszokat!

16/L


2011. jan. 11. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Meghízol, száraz és töredezett lesz a hajad, körmöd , ronda lesz a bőröd, pattanásos stb , ez mind a nem megfelelő kajálástól.Ha nincs módodban változtatni akkor szedj vitaminokat, ásványi anyagokat , idővel úgy is változik majd ez, és eszel majd mást is, muszáj leszel ha nem akarsz pl endometriózisban szenvedni, vagy candidásnak lenni..és még sorolhatnám milyen női betegség érnek majd utol.
2011. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó dagadt leszel, úgy 2 év múlva, de lehet, hogy még előbb. Csak kajáld azokat a vitamin nélküli, zsíros kajákat. Szerintem, ha anyukád főztje nem is ízlik, egy-egy salátát össze tudsz dobni magadnak. Nem?
2011. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát 2éve így élek már de eddig még nemvolt gondom a testsúlyommal. De igazatok van :)
2011. jan. 11. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
és 2 métert se bírsz futni, fáradékony leszel, meg depis... a vitaminok miatt...
2011. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!