Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdtem diétázni és 8napig...

Elkezdtem diétázni és 8napig nem volt székletem mielőtt diétáztam volna 3 naponta volt menjek orvoshoz? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell orvos. Sok folyadék és rostos étel.
2011. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen diétán vagy?
2011. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem teljesen értem kérdésed de fogyókúrázok kb 2x eszek naponta és sok fehérjét eszek meg nem eszek kenyeret sem csak zsömlét
2011. jan. 23. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, mert azt hittem, orvos által előírt diétába kezdtél.

Nos, akkor az a baj, hogy lelassult az anyagcseréd, mivel csak 2 alkalommal eszel egy nap. Ezzel pont a fogyás ellen dolgozol. Lehet, hogy most még lesz hatása a koplalásnak, de amint abbahagyod, 2x annyi kg fog visszajönni. Próbálj inkább napi 5x kevesebbet enni. Igyál sok vizet, egyél rostosat, ahogy az első válaszoló mondta. És persze a mozgásról se feledkezz meg, az jót tesz a feleslegnek is, meg szintén gyorsítja az anyagcserét. Figyelj a vitaminokra, nyomelemekre is.

2011. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sok fehérje, napi 2×-i kajálás----na ezért van székrekedésed


sport, napi 5×-i evés, sok zöldség, mértékletes fehérjefogyasztás (kell a szénhidrát is!!!!), sok folyadék és rögtön lesz naponta székleted

2011. jan. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jan. 24. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, rostos ételek, és nagy adag kávé reggel, éhgyomorra. Tuti!
2011. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!