Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan csokentsem az etvagyamat?

Hogyan csokentsem az etvagyamat?

Figyelt kérdés

158cm vagyok es 58kg kezdem dundinak erezni magam,mondjuk ez nem sok ahoz kepest amenyit eszem,hisz majdnem minden nap foznom kell,es elottem az etel.

Nem feltetlenul fogyni akarok,csak nem tovabb hizni,esetleg van valami termeszetes modja az etvagy csokentesenek.Nem gyogyszeres keszitmenyekre gondolok!


2011. jan. 20. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
hali! én úgy szűkítettem a gyomrom, hogy 2-3 napig zöldséglevest ittam/ettem, minden szilárd dolog nélkül. e mellett rengeteget ittam. egy béltisztításnak szupi, felgyorsul az anyagcseréd, pár kiló le is meg és nem utolsó sorban szűkül a gyomrod! utána minden evészet előtt igyál egy nagy pohár vizet és soha ne edd magad degeszre! sokszor keveset egyél!
2011. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj el fogszabályzásra. Amikor gumikat húznak a fogaid közé hogy legyen hely a szabályzónak nem bírsz rágni se, úgy fáj ;DD
2011. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!