Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 185 cm vagyok és 67kg orvos...

185 cm vagyok és 67kg orvos szerint 76 kg kéne lennem ehhez a magassághoz hogyan hizzak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 21:34
 1/4 anonim válasza:

szia!

én 185cm magas vagyok..de jelenleg kismama-71kg.és a start súlyom ezzel a magassággal( remélem ülsz..) 59-60kg közötti volt, és azért nem tudom neked pontosan meghatározni, mert gyors az anyagcserém, vagyis hiába ettem én még jóval a terhesség előtt iszonyat mennyiséget, olyan mintha nem is ettem volna.Jó mondjuk én dohányoztam is, de dohányzás előtt sem néztem ki különbül.Szóval nálam ez alkati kérdés.És a jelenlegi kinézetemre nem mondanád meg hogy van rajtam 10-11kg felesleg: a karjaim, az ujjaim, a lábaim-főként a vádlim, egyáltalán nem látszik hogy híztam volna..az arcomon észre venni, a combomon, és a popsim környékén, de sehol máshol.Ha ennyire aggódsz akkor menj el kivizsgálásra, de szerintem te is hasonló kategória lehetsz mint én..

2011. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kitalálom háziorvos pffff.... Nem kell híznod. Vannak akik vékony testalkatúak. Én 170 vagyok és 52 kiló. Max annyit kell csinálnod, hogy néha elmész úszni, egy kis izom nem árt.
2011. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát attól függ fiú vagy v lány:P

Én 185-190 közt vagyok, 20 /f és kb 69-70 kg vagyok... igen vékony vagyok, de nincs rajtam fölösleg semmi... Anyagcserém nagyon gyors :) Koleszos vagyok, mindenki után én eszem meg a maradékot amolyan konyhamalacként, és semmi nem jön rám, amíg a többiek szeptember óta fölszedtek min. 3 kg-t :D

azt mondják szerencsés vagyok, sztem nem... 76-78 kg szeretnék én is lenni... sportolgattam hobbiszinten ezt- azt futás, úszás, foci , bicikli, belekóstoltam a thai-boxba is :)

Azt mondják a nagyok... azért nem szedtem fel semennyit, mert rendszertelenül ettem ezt- azt... mostanában próbálok odafigyelni minnél több fehérjedúsat egyek, mint pl csirke minden mennyiséggel... 3 étkezés a fő, és mellé még közben szendvics v egy kisadag vmi...

Most pedig elkezdtem egy étrendkiegészítőt is szedni mellé, edzés elött 1órával jó adag csirke... közben megiszom az étrendkieg. és utána is egy jó vacsora... ezt már 3-3.5 hete csinálom, eddig a súlyom napközben 69 kg volt, reggel 68.

első pár napban veszítettem minimálisat a súlyomból, de mostmár nappal 70 reggel pedig 69 vagyok.... de igazából nem is a súlyomon látszik, mert nem hájat szedtem fel, hanem vállasodtam, mellkas arcom kicsit pufibb lett.

Most viszont érzem, hogy beteg leszek úgyhogy lehet hogy kárbavész:P

Ha kérdésed van szívesen válaszolok privátba is :)

2011. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50 éves korodba úgyis dagadt leszel akkor meg azt fogod kérdezni h hogyan fogyjak le?
2011. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!