Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hashajtó, hánytatás. Ez már...

Hashajtó, hánytatás. Ez már tényleg beteges? Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

168 cm és 56 kg vagyok és minden áron le szeretnék fogyni 48kg-ra de az a baj hogy szeretek enni és nem tudom megállni hogy ne egyek ha a szüleim valami finomat csinálnak,ezért amikor megettem az ételt és tele vagyok leli ismeret furdalásom van hogy már megint nem tudtam vissza fogni magam és ilyenkor jönnek a hashajtók,hánytatások!

Úgy gondolom hogy lehet ez már kicsit beteges de muszáj lefogynom,hétfőtől már kondiba is fogok járni remélem az majd még segíteni fog!

Szerintetek is ez beteges?mit csináljak ellene?vagy hogy fogyak le?

16/L


2009. febr. 8. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, ezek szerint táplálkozási zavaraid vannak. Az, hogy már te is felismerted a problémát, az első lépés a gyógyulás felé. A magasságodhoz a súlyod pont megfelelő, ne akarj fogyni! Érdemes lenne szakember segítségét igénybe venned, mivel hosszú távon a hashajtózásnak és az önhánytatásnak is nagyon súlyos következményei lehetnek! Gyógyulj meg, nekem is voltak hasonló problémáim, én szurkolok neked!
2009. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen az! Ne akarj 48kg lenni! Ha minenképpen fogyni akarsz, sportolj, de ne kínozd fölöslegesen a szervezetedet! Miért akarsz 48kg lenni? Jah és még valami... te 168cm-mel akarsz ennyi lenni... akkor én mennyi legyek 153cm-mel... 36? Sokkal szebb, ha egy lánynak szép formás alakja van, mint ha csak a csontjai lennének!
2009. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvos... Szerintem látogass el hozzá. Nem hiszem hogy megfelelő az önértékelésed, énképed. Ha fogynod kell, vagy épp nem, az orvos megmondja, és azt is hogyan. Hosszútávon ebbe bele is lehet halni.
2009. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

169 cm, vagyok egészségügyileg ideális súlyom 65,5 kg

Neked is kb. annyi. És nagyon ronda gebe leszel, ha annyira lefogysz. 5 férfi van a környezetemben, mind rühellik a gebe csajokat, szerintük csak egymásnak akarnak tetszeni.

Izmosodnod, formásodnod, szóval TORNÁZNOD kell. Nem mindegy, hogy abból az 56 kilóból mennyi a zsír és mennyi az izom. Szét fogod cseszni a szervezetedet és örök életre összeszedsz egy kupac betegséget. Ha ennyire gebe leszel, kimaradhat a menstruációd, nem is lehet gyereked.

Beteg vagy, én az ellentéted voltam: kényszeres evő. Te a bulémia ÉS az anorexia felé haladsz.

2009. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
173 cm és 53 kg vagyok.2 éve új suliba kerültem és 1 év alatt felszedtem 10 kg-ot.most 9-es vok és minden áron le akarok fogyni.tudom h tönkre fog tenni,de dobozszámra eszem a hashajtókat,de mivel ez sem segít eleget,mostmár szinte minden nap úszok és elkezdtem hánytatni magam.tudom h szánalmas,de nem tok mit tenni.néha elvesztem az önuralmam és felzabálom a fél hűtőt,ezután pedig jön a lelkiismeret furdalás.soha ne tedd magaddal ezt,mert olyan leszel mint én.egyszerűen nem tudok leálni.útálom magam és kövérnek érzem magam.mindenki azt mondja h vékony vagyok,de nem hiszem el.nem tudom abbahagyni
2010. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ismerős sajna én is ezt csinálom....169 cm és 55 kg vok...tiszta ocsmány....11.-es vok és még mindig nem nőttem ki...pedig anyuék abban reménykednek majd kinövöm. hát....nem hiszem....most fogok box edzésre járni,remélem többet segít mint az esti futás meg ilyenek!
2010. márc. 7. 19:34
 7/7 anonim válasza:
hát nekem a szüleim észre sem veszik,nem igazán foglalkoznak ilyen dolgokkal.csak pár barátom vette észre,de nem tudnak semmit tenni.remélem jobban leszel:)
2010. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!