Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik tej az egészségesebb,...

Melyik tej az egészségesebb, a házi vagy a ami már hőkezelt és homogénezett?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tarják az állatokat, és nem betegek, akkor szerintem a házi tej az egészségesebb! Bár mostanában terjed az a hit, miszerint a tej nem egészséges, túlzottan megterheli az emésztőrendszert...
2011. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pasztőrözött tej biztonságosabb nyilván.A homogénezés azért van hogy a zsír ne tapadjon a csomagolás falára.
2011. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

ez nem is kérdés!

aza bolti fehér ital mindennek nevezhetö csak tejnek nem.

megterheti az emésztörendzsert?:O érdekes... akkor a kisgyerek hogy tud töle életben maradni év(ekig)?!

ez a túlzott tudományos megmagyarázások, kutatások már nem érdekesek hanem kezdenek áthajolni a szánalmasság felé.már lassan az ember semmit nem ehet mert minden nap kiderül egy ennivalorol hogy ez rákkeltö az az életet röviditi meg...

2011. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én házitejet veszek,felforralom,majd kihütöm.semmi bajunk töle,söt.....

tej ize van krémes,és laktat,ezek a dolgok nem mondhatók el a tejnek nevezett,vizes tejporrol,ami a boltok polcárol néz vissza ránk.jaa és az ára.200 ft/liter.házhoz szállitva.

akkor miröl beszélünk?

2011. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés! Vágom a szisztémát! :D Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 8. 00:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem terheli meg az emésztőrendszert ha ésszel fogyasszák és nem literszám isszák nap mint nap.

Gyerekkoromban frissen fejt tehéntej volt a reggelink, minden nap megkaptuk mielőtt iskolába indultunk. Anyu akkor fejte hajnalban. Se pasztőrözés,d e forralás mégsem volt soha semmi bajunk.


Azóta elköltöztem, itt a városban nincs frissen fejt tehéntejem, a boltit meg nem bírom meginni.

Heti egyszer hoznak egy liter házi tejet nekem, azt apránként megiszom, nem ártalmas szerintem.


Nem tudok viszont a boltiról nyilatkozni mert nem szeretem az ízét (vagyis íztelenségét).

2011. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:30


Nem én találtam ki reformhülyék állítják, hogy minden emlősnek csak a saját teje a jó, az idegen tej káros! Tehát nem az anyatejről van szó.

:(

2011. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!