Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek vagy mit csináljak...

Mit egyek vagy mit csináljak hogy hízzak?

Figyelt kérdés
14 éves vagy 39 kiló az osztálytársaim állandóan avval szekálnak h vékony és sovány vagyok mivel a barátnőim is 52 kilók..kérlek segítsetek
2011. febr. 8. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél meki kaját sokat, esti nassolást se hagyd ki, és ne mozogd agyon magad, hanem menjél kondizni, és akkor jól fogsz hízni, nem zsírba,hanem izomba.
2011. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha étvágygerjesztő cuccot eszel, mint a Svéd csepp, vagy a Béres csepp, akkor sztem megnő az étvágyad, és akkor inkább már egészséges kajákat egyél, ha már éhes leszel.
2011. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj velük, nem vagyunk egyformák, biztos örökölted a vékonyságodat! Anyukád, vagy apukád volt ilyen kiskorában, kérdezd meg!

Ha jól érzed magad a bőrödben, van energiád, nem fáj semmid, minek hízni? Cipelnéd a plusz kilókat fölöslegesen, csak azért hogy olyan legyél mint a barátaid? Fogadjanak el ilyennek, aztán majd még lehet hogy később ők fognak irigykedni rád, hogy milyen vékony vagy amikor ők elhíznak! :) Tényleg ne egyél vacak kajákat, amit az előttem szóló írt az jó, a vitaminok nem árthatnak, és az étvágyad is megnőhet tőlük. De gondolom eddig sem éheztetted magad! A másik hogy inkább izmot kellene növesztened magadra, mint zsírt, tehát sportolj, de ne kardió edzést végezz, (futás) mert az fogyaszt, hanem inkább erősíts, felülések, guggolások, fekvőtámasz stb. Menj el egy edzőterembe és kérj tanácsot, de vigyázz hogy ne vidd túlzásba az edzést mert 18 éves kor alatt nem tesz jót. Sok szerencsét!

2011. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyorséttermi kajákat én nem javaslom. Tele vannak műanyaggal. Egyél inkább sok-sok kenyeret,főtt ételt,csirkehúst!
2011. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igazából a szüleim se voltak vékonyak gyerekkorukba meg tesóm is 11 éves és két kilóval könnyebb mint én :(

de enni eszek amennyi belém fér de... =/

2011. febr. 11. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha dagadt lennél akkor avval szekálnának! Ne hagyd magad, olyan vagy amilyen vagy és kész! :) Örülj neki hogy ehetsz amit akarsz és nem hízol meg! Egyél egészségesen és esetleg sportolj valamit amivel egy kis izmot tudsz rakni magadra, (de ne vidd túlzásba semmiképp!) mert az izom súlyos és jobban néz ki, mint a zsír! Pl. az úszás nagyon szép alakot csinál! Sok szerencsét!
2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!