Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket egyek hogy hizzak?...

Miket egyek hogy hizzak? Többi lent

Figyelt kérdés

19/F vagyok 53kg. Szeretnék hízni sokat, mert alkatom vékony. Hallottam gyógyszerekről ami hízlal. Mit gondoltok a peritolról? Ha szedném akkor híznák? 160 cm vagyok.


bővebb válaszokat várok.


2011. márc. 12. 18:15
 1/3 Kaacsa válasza:
Gyógyszertől akarsz hízni? Ugyan már... Kezdj el edzőterembe járni, nézz egy kalória táblázatot és számold ki egy nap, hogy mennyi fehérjét és ch-t kéne bevinned, ha ezt nem tudod fedezni szilárd ételből vegyél táplálékkiegészítőket. Megfelelő mennyiségű fehérjével, szénhidráttal, vitaminnal, türelemmel és kemény munkával hamar látható változást tudsz majd elérni. Én két és fél év alatt híztam 22 kilót. A következő oldal sokat segíthet: www.bodybuilder.hu Sok sikert!
2011. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok mozgás, és folyamatos evés. Nasizzál sokat. Nem feltétlen édességeket csak. De folyamatosan tápláld magad.
2011. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
citrusfélékkel növelheted az étvágyad, hogy megkönnyítsd: pl egyél narancsot reggelire, idd citrommal a teádat stb, vagy ami vitamin is és étvágynövelő az a B vitamin
2011. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!