Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem létezik vegyes étrend?

Nem létezik vegyes étrend?

Figyelt kérdés

Én megeszem a napi normál adag főt ételemet ebédre, hol kenyérrel akkor főzelék van, hol pedig tészta vagy krumpli esetleg rizs hússal, bolognaival stb. Uzsonnára és vacsorára eszem kolbászt, sajtot és egy kis egyebet. A lényeg hogy a hús meglegyen, emelett persze multivitaminnak Centrumot, mert annyira rosszak a kaják, hogy csak tőlük elpusztulnék, nincsen bennök sem vitamin sem ásványi aynag.


Most ha mindemellett még akarok enni ezt azt, zöldséget gyümölcsöt, akkor viszont elhízok. Effektív a vegyes étrend nem létezik, mert az alapvető élelmiszerek bevételén túl, már káros mértékben hizlal !


Ha nem eszem kolbászt, felvágottat estére akkor legyengülnék, valamennyi tej is kell mert ugyanaz a szindróma lesz és akkor ezzel a napi evésmennyiségemet ki is ürítettem. És sehol nem ettem zöldséget vagy gyümölcsöt. De ha tettem volna akkor elhíztam volna.


2011. febr. 19. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eszmefuttatásod nekem kicsit magas:) Nem a zöldségektől és a gyümölcsöktől fogsz elhizni.
2011. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz megenni annyi zöldséget és gyümölcsöt, hogy elhízz...
2011. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság amit beszélsz! Nyugodtan ehetsz zöldséget, sőt kell is, hogy egyél! Nem fogsz elhízni, ha a kolbász mellé megeszel egy paradicsomot, vagy az ebedéhez egy kis salit....

Ne legyél már ilyen gyagya.

2011. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lényeg a természetesség, hiszen az ember úgy teremtetett, hogy természetesen táplálkozzon. Ebben benne van a hús is, meg a zöldségek-gyümölcsök-magvak, tejtermékek.


A lényeg, hogy természetes, feldolgozatlan táplálékokat kell fogyasztanunk, amik mentesek a sok salakanyagtól, tartósítószerektől, színezékektől, stb.


Egy párizsi szeletbe is sajnos minden szart beledarálnak, ugyanígy a kolbásszal (persze ha házi, akkor tudod, hogy mik vannak benne).


A megfelelő fehérje-szénhidrát-zsír aránynak kell meglennie, a hús a fehérje miatt fontos, de ezt is ki lehet egészíteni pl. szójával, vagy ezer más dologgal.

2011. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Marhaságokat beszéltek, hát éppen ez az hogy nem ehetek semmi zöldséget meg gyümölcsöt sem, mert elhízok, ha ezen felül eszem.


Tudjátok mi van a gyümölcsben ? Nem, mi?! Gyümölcscukor ami igencsak hizlal, de a züldség is a kukorica is, és még sorolhatnánk. Mostanában divat ilyeneket majmolni, de nem érnek semmit sem. Viszont mást sem ehet az ember.

2011. febr. 20. 00:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Normális ember normális életvitellel nem hízik a gyümölcsöktől-zöldségektől. Normális életvitel alatt értem a rendszeres testmozgást, egészséges táplálkozást, egészséges anyagcserét.


Inkább hízol a hústól, a tésztától, a kenyerektől, mert ez tiszta szénhidrát, plusz kolbász vacsorára, holott akkor könnyű kaját kéne már enni; a sajt is tiszta zsír, ...

2011. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kukoricát pl. meg se emészted, mert olyan rost anyag, ez ne zavarjon...

Sok mindent tudnék neked mesélni, de látom elvesztél a saját világodban.

Üdv: egy szakács

2011. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hülyeséget beszélsz már bocsi

gyümölcsben igen van gyümölcscukor, de nem attól hízol

alapvető élelmiszerek a zöldségek, gyümölcsök

kolbász, párizsi=minden sz@rt beledarlnak, zsír=na ettől hízhatsz

egyél reggelire gyümölcsöt

ebédre ehetsz zöldségeket (saláta, csalamádé, cékla, párolt zöldségek) a krumpli, rizs mellé-esetleg rizibizit, vagy karottás rizst csinálsz és már meg is van

tésztát is lehet zöldségesen-husosan elkészíteni, vagy pl rakott karfiol, már ott is van a zöldség is benne

vacsorára ehetsz uborkát, paprikát, paradicsomot a kolbász mellé

2011. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

100g kolbász kb. 500 kcal. Ezzel szemben 100g alma 30, vagy az egyik legmagasabb kalóriaértékű gyümölcs, a banán is csak 100.

Tehát ha eszel kolbászt, akkor már semmi sem fog múlni azon, ha betolsz mellé egy almát, narancsot vagy bármit.

Plusz annyit még mondanék, hogy a multivitamin készítmények is hízlalnak (bár ez nem látszik rajtuk).

2011. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
miért híznál meg a gyümölcsöktől,zöldségektől? szerinted akkor más,aki eszik húst mellé,meg nem sanyargatja magát barom diétákkal,miért nem hízik el? ne beszélj már hülyeségeket... nyugodtan ehetsz zöldségeket meg gyümölcsöket,azok többet érnek mint bármelyik más multivitamin...
2011. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!