Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez már kiborító! Mit tegyek...

Ez már kiborító! Mit tegyek vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,naponta 2szer eszem rendesen,édességet 1hónapban max. 2x eszem!És csak hizok és hizok,ugy érzem fel vagyok puffadva,a hasam "nagy".Már kétségbe vagyok esve h ez valami betegség.Mit tegyek?
2010. nov. 30. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

sportolsz?

nem lehetsz még véletlenül se várandós ugye?

hány kg vagy, milyen magas?

mit eszel konkrétan? (napi 2x az kevés)

(esetleg lehet pajzsmirigy probléma...)

2010. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

először is el kéne menned orvoshoz egy általános kivizsgálásra. napi 2x evés szerintem kevés, bár nem tudom mit eszel, de napi 5-6 kis adag lenne az ideális.

ha sok zöldséget vagy gyümölcsöt eszel az is puffaszthat..

menniyt híztál kilóban?

2010. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok!178 cm magas vagyok 65ről indultam és most 70-72között mozgok!Minden nap fött kaját eszem abból kétszer!ÉS gyümölcsöt sem eszem sokat hetente 1-2szer,de akkor sokat.Mondjuk folyadékot nem iszom sokat,inkább teát iszom.
2010. nov. 30. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi a sok tea, és abban mennyi cukor/édesítő van?

Bár ez még nem indokolja a hízást. Tényleg nem jó, hogy csak 2-szer eszel, min. 3 kellene, de inkább 5, és akkor kevesebbet enni. A főtt kaja se mindegy, milyen. Ha sok a szénhidrát, indokolt a hízás.

Az se mindegy, mennyi idő alatt híztál ennyit.

A puffadás se normális.

Vizsgáltasd ki magad, mielőtt 30 kilónál tartanál.

2010. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ha nem sportolsz, elvileg egész reális..van aki ilyen alkat... állj át 3x-i étkezésre, egyél fehérjét is, gyümölcsöt sokat és mozogj.


azt nem mondtad, milyen gyorsan ment fel az a pár kiló...

2010. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én mikor a teán gondolkoztam, hogy te úristen, mennyi cukor ez naponta, mert 3 litert megiszok, nemsok, csak cukrot nézve az. ezért behoztam az édesítőszert a teába.

1,5literhez: 10 szem édesítő, 3 evőkanál cukor, 2 evőkanál citromlé vagy 5-6db citrompótló.


lehet nem sokat "spórolsz" meg így, de minden apróság számít.


illetve a sportot említik fentebb, de ez nállam is kivitelezhetetlen volt, nem érek rá alapon. :D

ha be tudod szerezni, akkor a yourself fitnes programot ajánlom, napi 15 percet mozogsz már az is valami, esetleg egy tornázós dvd, de az megunható. a lényeg, hogy ha csak 5 percet is, de mozogj. felülés 2x15, nem a teljes, a felhúzottlábas, kis fekvőtámasz 5-10, nem kell teljes, abból is jó a behajlítottlábas, guggolás 15-20 (vagy több, a feneked csak formásabb lesz :), ha van súlyzód (1kilós) abból 2x15 és már meg is vagy. ez nem több 6-7 percnél.

2010. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!