Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

November óta vagyok "pánikbeteg",és bárkivel beszéltem,aki hasonló gondokkal küzd, mindegyikük beszámolt arról,hogy egy bizonyos idő után a szorongások és az idegeskedés miatt az ember gyomra is megsínyli ezt az egészet.Nekem is "gyomoridegem" lett,sok gyomorsavam,olykor meg is fájdul a gyomrom. Elmentem orvoshoz,aki annyit mondott,hogy összeszűkült a gyomrom, magas a vérnyomásom és emellett vérszegény is vagyok,de ha tudatosabban táplálkozom,és próbálok kikapcsolni,minden rendben lesz. Mivel lélekgyógyászhoz nem mentem el,a természetes kedélyjavítókhoz fordultam (Hova,Valeriana, gyógyteák), a lelkiállapotom jobb is.Második hete tudatosan odafigyelek arra,hogy miből mennyit eszem, kifejezetten olyan ételeket eszem,amik lúgosítanak,mégsem jó a dolog. Még mindig van,hogy étkezés után hányingerem lesz, pár falat után nem kívánom,amit elém raknak,de fogalmam sincs,hogy mitől van ez. Ez ennyire "lelki" alapú lenne? Nem tudom már,hogy mit kéne csinálnom,de annyit fogytam,hogy ezt a diéta-dolgot se lehet sokáig folytatni. Szervileg teljesen egészséges vagyok,úgyhogy ezt nem értem.

Veletek is fordult már elő hasonló?Mit tesztek ellene?


2011. febr. 3. 14:16
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy érzékeny vagy bizonyos ételekre! az öcsém pl lisztérzékeny ugyan ezekkel a tünetekkel 4 évesen kiderült róla hogy lisztérzékeny, azóta glutén mentes ételeket fogyaszt és jól van, menj el vérvizsgálatra, sztem!
2011. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!