Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségesen táplálkozom?...

Egészségesen táplálkozom? Többi lent

Figyelt kérdés

13 éves vagyok múlthét csütörtökön elájultam mert agyopn fogyókúráztam magam... Azóta sokat eszek, ahhoz képest mindenféleképp:

-Reggelire: egy csokis 7days-t

-Ebédre: Valami levest amiben krumpli volt, meg tészta

Zöldséges és elvileg húsos rízs, húst nem találtam benne... (sulimenza)

-Vacsira: vmi 3 magos rozskenyér ami szerintem inkább darált-mag-szelet, :D na és ebbe volt téliszalámi, lilahagyma, paradicsom, és ilyen toast-sajt vagy mi a fene.

Mennyi kalória lehetett ez ha még "mogyorókrémmel töltött selyemcukorkákat" is elfogyasztottam? :DDDD El fogok hízni?

U.i.:A Pszichológusom szerint kórosan félek az elhízástól.


2011. márc. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A pszichologusodnak igaza van. 13 eves vagy, ilyen korban veszett sokat fejlodik az emberi szervezet. Ne viccelj azzal, hogy nem eszel rendesen, es/vagy fogyozol. Ja, es a kaloriaszamolast is felejtsd el.

Egyel rendesen es mozogj rendszeresen es nem kell tartanod az elhizastol. Jarj valami csapatsportra (kezi, foci stb), vagy vegyel egy ugralokotelet es minden nap ugralj vele 10 percet. Tutti hogy nem lesznek zsirproblemaid :)

2011. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 évesen is fontos,hogy valaki odafigyeljen magára,de ezt a fogyókúra-dolgot ne erőltesd. Igenis egyél meg mindent,ami jólesik,ne vonj meg magadtól semmit... a pszichológusoddal meg beszélgess többet erről.
2011. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy nem bunkón válaszoltatok!! :)
2011. márc. 2. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

A koplalással csak egy baj van: baromira elhízol tőle! Bármennyire is logikusnak tűnik, NEM fogsz lefogyni... Ezt te magad is látod, hogy nem működik, akkor mért csinálod? Nem a testsúly a lényeg, hanem a testzsír százalékod... Ez azt jelenti hogy 40 kilós ember is tud kövér lenni, meg 120 kilós is tud szálkás (izmos) lenni.


Ahhoz, hogy lefogyj, napi 5-6 étkezés KELL, sok fehérje (hús!) és TILOS cukrot meg lisztet enned... Röviden ennyi.

2011. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!