Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akinek gyomorfekélye vagy vmi...

Akinek gyomorfekélye vagy vmi hasonló gyomorproblémája volt mit ehetett reggelire? Nekem éhgyomorra sokminden rosszul esik

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A gyomorfekély nem egy rossz reggeli miatt alakul ki. Leginkább a folyamatos stressz teszi tönkre a gyomrot ami akár lehet tudatalatti is (mármint a stressz).
2009. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tejet igyál, az egy védőbevonatot képez a gyomorfalra...nekem ezt mondták...és utána egyek..
2009. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen kerüld a csípős,fűszeres ételekt,a túl hideg és meleg ételeket.a reggeli kv semmiképpen ne éhgyomorra!(az lenne a legjobb ha nem is lene)

sokaknak probléma a zöldségek héja(ha szendvicset eszel)mindent hámozz meg még a paprikát és paradicsomot is(forro viz alá kell tenni kicsit s szépen le lehet huzni a héjukat) sok anyagom van a témázoz,ha szeretnéd segitek szivesen, szolj. dietetikus

2009. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utsónak köszi, nekem nincs fekélyem viszont szívesen értekeznék veled, de nem látom hogy privát email írása szóval így elég nehéz :-)
2009. febr. 25. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

irj ide ha kérdéseid vannak még:)

judith1980@citromail.hu

(utolsó válaszadó)

2009. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az elottem szoloknak.. Pont hogy a rosz etkezestol es a nem reggelizes tol alakul ki a gyomorfekely es ezt meg rontsa a sok stressz!

ha sok a gyomorsavad midnenkepp egyel reggelire valami kekszet piritost vagy buzaszeletet!

aztan szedj valami gyogyszert ami vedofalat kepez a gyomroba.. nekem Nexium -ot irtak fel 20 vagy 40 mg..es reggeli elott fel oraval kell ezt bevegyem..

aztan tejet nem mdinekinek ajnalom.. pl nekem nem jo de ez egyentol fugoo..nekem irtoan faj tole a pocim..

amit ehetsz az fott zoldsegek es fott hus ha lehet akkor csirke es hal... aztan banant es erett almat ehetsz..tobbi gyumolcsot csak frissen fozott befottnek... es masnapos kenyeret !

NE igyal gyumolcs vagy zold teat sem szensavas asvanyvizet vagy uditoket..Kave,Alkohol,Cigaretta kizarva!!!!!!Ne egyel semmi sultet, semmi fuszerest ( csak so` a megendgedett fuszer) aztan nem ehetsz joghurtokat sem ( kiveve a turokremes Danonino ).

en ezeket eszem...sajnos nekem is gyomorfekeyl kezdetem van..

es csokit sem edesseg nem ajnalott ilyenkor!

ami pedig meg finom lehet ehetsz karfiol esetleg brokkoli levest kis tejes habarassal...zoldsegleveseket..

csak te keszitsd otthol el ezeket mert tartositoszer es konzervek is kizarva :(

es remelem meggyogyulsz..mert pl nekem 1 honapig kelett volna normalisan dietazzak es csak nem vagyok jol..szoval 3 honapja mar hogy dietazom :(

2009. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!