Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tönkremehet a gyomrom, ha nem...

Tönkremehet a gyomrom, ha nem eszek húst, csak gyümölcsöt és zöldséget, néha tejterméket és kenyeret?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy tönkre megy a gyomrod, de más bajaid is lesznek amik jobban fognak zavarni ha ilyen hülyeséget csinálsz.
2011. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a gyümölcs és a zöldség aránya. Ha elég sok a zöldség, akkor rendben, de könnyen eltolódhat egy olyan irányba, ami a gyümölcs mennyiségét növeli, úgyhogy vigyázni kell.
2011. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem azért nem eszek húst, mert vega vagyok. Nem azért eszem csak gyümölcsöt és zöldséget, mert fogyni szeretnék, hanem azért, mert pocsék kajákat adnak itt Dániában, és a zöldséget tudom csak megenni. Főzni pedig nem tudok :/


Köszönöm a válaszaitokat! :)

2011. ápr. 5. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem megy tönkre a gyomrod. A következők fognak történni veled; nem leszel büdös, nem is kakálsz majd olyan büdöset.

Szebb lesz a bőröd, a hajad. Élesebben fogsz gondolkodni, kifinomul az ízérzéked. Egy rakás krónikus betegségre eleve esélytelen leszel. Nem fogsz hangosan fngani, és böfögni. 5-6 év után érzékeny leszel másokon a döghús szagára, és azokra a jelekre, ami alapján ki tudod szúrni, ki vega, ki nem.


Hátrányok: A döghúsevők rengeteget fognak csesztetni. Étteremben nem tudsz majd mit rendelni, kivéve ha eleve vega étterembe mégy. Ha valaki mégis ráerőszakol olyan kaját, pl rántott sajtot, aminek az olajában előtte húst sütöttek, fosni és/vagy hányni fogsz, mint a lagzis kutya.


Kb ennyi.

2011. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jahogy Dánia.. mindegy, ott is érvényes. Ha neked dánia kell a megszabaduláshoz, akkor az. :)
2011. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vegának köszönöm, hogy döghúsevőnek nevezett. Én állatevő vagyok.
2011. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Élő állat evő? Nem harap vissza?

Ha meg van dögölve, az bizony dög. Dolgozd fel hogy megeszed, nem ez benned a legunodítóbb. Csak gondolj arra a mindenféle trutymóra, ami a testedben képződik. :)

2011. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!