Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az anorexiának számít ha. (lent)?

Az anorexiának számít ha. (lent)?

Figyelt kérdés

Az anorexia azt jelenti hogy ugyanazt csinál mint más átlagos ember csak míg más megeszi egy étteremben az egész menüt ő addig csak csipeget.Tehát az anorexiának számít ha csak napi egyszer eszik mégpedig délben,ebédet,normális adag leves,másodikból pedig csak levest szed magának?

Tehát egész nap csak egy normális adag levest eszik?


2011. ápr. 23. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Háhá,te vagy,aki már erről kérdezett tegnap.

én voltam az,aki azt válaszolta,van különbség az anorexia nervosa és az anorexia között,ugyanis én kórosan étvágytalan voltam,de hozzáteszem,SOHA NEM AKARTAM HÍZNI.

felhívnám rá a figyelmed kérdező,hogy MIND A KETTŐ EVÉSZAVAR, mind a kettővel nagyon ráfázhatsz,úgyhogy ezzel ne is nagyon játssz,mert pórul jársz.wikipedián le van írva nagyon szépen az anorexia,mert tévesen az emberek azt is anorexiásnak hívják,aki azért nem eszik,mert nem tud, az anorexia nervosa az a fajtája,amikor nem eszel,mert nem akarsz,mert félsz,hogy elhízol.


azt mondom,ha ilyesmiken gondolkodsz,akkor egyenesen mehetsz is a pszichiáterhez. fogyni nem önsanyargatással meg koplalással kell,hanem mozgással és odafigyeléssel. lehet,hogy ez könnyebbnek tűnik,de ez a veszélyesebb is.

nem lesz menstruációd. kilógnak majd a csontjaid,mert elveszted a reális érzéked aközött,hogy "ez még egészséges diéta" és a koplalás között,és nem veszed majd észre,hogy az emberek lenéznek,mert el leszel foglalva a saját hülyeségeddel.

mondanám,hogy így akarj így fogyni,de mivel írtad,hogy fiatal vagy,nem jutna el az agyadig... úgyhogy azt gondolom,hogy pszichiáterhez kéne menned,de előtte keress rá wikipedián az anorexiára,hogy legalább fogalmad legyen a dologról.

nevetséges,hogy valaki ilyesmivel akar játszani, szánalmas,de tényleg,mert van,aki TÉNYLEG beteg,te meg ilyennel szórakozol... nevetséges gyökérség ez az egész.

2011. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
na tessék,annyira felhúztam magam a kérdésen, FOGYNI nem akartam, nem pedig hízni, csak elírtam.
2011. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem stressz miatt csökkent az étvágyam. Reggel ettem egy kiflit vagy műzlit vagy valami apróságot és kész, utána munkában jól lestresszeltek és nem tudtam egész nap egy falatot sem lenyelni.


Erre is azt mondta a doki hogy anorexia, pedig aztán engem rohadtul nem érdekelt a súlyom, nagyobb bajokkal voltam én elfoglalva.


Ja, és jól megszívtam, mert a gyomrom kicsit bemondta az unalmast és úgy döntött, hogy nem veszi be a kaját, és most már hiába ennék rendesen, csak nagyon nehezen megy, minden kicsit zsírosabb, fűszeresebb ételt kihányok. És ez nagyon kellemetlen, főként ha a társasági étkezéseket nézzük. :(


Sok kis dilis (bocsi) szándékosan szívatja magát, én meg rohadtul benéztem önhibámon kívül és ez felidegesít. Más meg még szándékosan csinálja ezt! Kész agyrém!

2011. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!