Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenne egy egészségügyi kérdésem!?

Lenne egy egészségügyi kérdésem!?

Figyelt kérdés
Rendszertelenül étkeztem világ életemben! Vasárnap és hétfőn sokat ettem!Hétfőn este már émelyegtem hányingerem volt!Reggelre semmi bajom nemvolt ettem rögtön émelygés szédülés hányinger! Hányni nemtudtam csak Szódabikarbónával! Uttána javult az állapotom! Másnap is ugyanez.. ettem meghánytattam magam és oké volt! Ha nem hánytatom meg magam nagyon nagyon rosszul vagyok! De érzem már hogy gyengülök mivel nem jut táplálékhoz szervezetem!Folyadéktól is forog a gyomrom s rosszul vagyok így 20 percenként kb 2 korty teát iszom! De ígyse jó!! Barátnőmnek csak a hasa fáj! Szóval valami vírus lehet gondolom én!! Vérnyomásom is eléggé kileng! hypohonder vagyok szóval lehet magamat izgatom a dolgokkal! Várom az észrevételeket véleményeket
2011. aug. 3. 20:27
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem menj el vele az orvoshoz mindenképpen ! Sajna én is bebeszélek magamnak minden betegséget, de találj magadnak valami elfoglaltságot, ami hosszú távon leköt, hogy ne gondolj annyit ezekre. De menj el orvoshoz!
2011. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!