Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van hányingerem egy kis...

Miért van hányingerem egy kis idő után?

Figyelt kérdés

Ha zsíros ételeket eszem, nem tudok sokat enni csak keveset, mert hányingerem lesz tőle(amugy is elég gyakran van hányingerem, de általában a hústol stb).

Mi okozhatja ezt a hányingert, amugy van amikor máskor is ramtőr!


2011. ápr. 25. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Sos, most is ettem és szörnyű hányinger tört rám, nagyon szédültem, a kezeim jég hidegek, az ájulas határán voltam, nem volt erő bennem és nagyon fájt a hasam, főleg a jobb bordám alatt még remegtem. Vettem gyógyszert hányinger ellen, most már picit jobb, de a kezeim még mindig remegnek.

Mi lehet velem?16/L

Kerlek segitsetek mi lehet a prblema?

2011. ápr. 25. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyomorsavaddal volt problémád? Érdemes lenne megnézetned. Testalkatod milyen? Sportolsz?
2011. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem volt probléma, a testalkatom normális, de sportolni nem nagyon járok.
2011. ápr. 25. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak bizonyos ételek után vagy ilyen rosszul? Mert lehet ételallergia is ez.
2011. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Általában zsíros kajáknál van ez.
2011. ápr. 26. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Máj vagy epeproblémára tippelek, ha zsíros étel váltja ki. Menj el a háziorvoshoz és mondd el neki mi a baj, ő majd továbbküld kivizsgálásokra. Vagy pedig keress fel egy gastroenterológust és magánrendelésére menj el, ő tudni fogja mi a baj ha ilyen eredetű.
2011. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, sztem reflux.
2011. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen gondom, nálam epe.

Használ a Neurosan ( csodaszer, bioboltban Dmben lehet kapni ) és a Raphacol.

De legjobb ügyelni rá, s elkerülni az ilyen ételeket.

2011. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!