Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Orvosi diétán vagyok, de...

Orvosi diétán vagyok, de pontosan nem tudom, hogy miből mennyi vagy helyette mi?

Figyelt kérdés
A doki csökkentett szénhidrátot írt elő. Napi maximum 200 gramm, de ha lehet kevesebb. De ez mit jelent a gyakorlatban? Miből mennyit lehet enni? Segítség.
2011. ápr. 27. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt részletesen le akarná valaki írni az több oldal lenne,de ilyen ökörségeket lehet általánosságba írni,hogy pl ne egyél kenyeret,meg cukrot se, és este 6 után se egyél.
2011. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok szénhidrát van a lisztet tartalmazó ételekben (kenyérben, tésztákban), a cukor maga is tiszta szénhidrát, tehát édességeket is kerülni kell, valamint az összes létező köretet a pároltzöldség kivételével (tehát krumpli és rizs kilőve). Magyarul húst hússal kell enned, emellé persze zöldségeket és gyümölcsöket lehet fogyasztani. Tojást valamint tejtermékeket is nyugodtan ehetsz.
2011. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ehhez tudni kéne,hogy most pl hogyan néz ki egy napi étrended!És abból ki lehet már indulni,hogy mi az,amit egyáltalán ne egyél.

De első körben,amivel nagyon sok fölös szénhidrátot megspórolhatsz,az az,ha nem iszol cukros üdítőket,de 100%os leveket sem,mert tömve vannak szénhidráttal!Hisz a gyümicukor is az:)

És nem kell ehhez oldalakat regélni,mint ahogy előttem írta vki!Azért lehet egyszerűbben is...:D

2011. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!