Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A nővéremet 22-én éjjel...

A nővéremet 22-én éjjel műtötték vakbélgyulladással. Ma engedték haza, de nem tudom mit ehet, és neki sem mondták el. Valaki esetleg tudja, hogy mit fogyaszthat? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 18:30
 1/6 eNerdzsy ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ilyenkor nem tiltanak el semmilyen ételtől.

Nem szabad emelni, megerőltető dolgot csinálni és jelentkezni varratszedésre. Ennyi.

2011. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen gyorsan hazaengedték?:O:OO azt hittem, hogy műtét után még bent tartják az embert egy hétig. húgom majdnem egy hónapot volt bent a vakbélműtétje után..
2011. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen mi is meglepődtünk,hogy eredetileg azt mondták,hogy majd csütörtökön megnézik és eldöntik mikor jöhet ki,aztán ma reggel már azt mondták,hogy jöjjön meg hogy "már várnak az ágyára"... Na mindegy itthon is fekszik nem fogom engedni,hogy járkáljon.De elvileg nem ehet normálisan,merthogy a beleit nem szabad terhelni...
2011. máj. 24. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
diétásat akkor mindenképpen. roston csirke, főtt krumpli, ropi jól megrágva. joghurt is jó. ami a húgomnak bejött nagyon, az a krémtúró.
2011. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. máj. 24. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos manapság már minden műtét úgy látszik ambulánsan zajlik. Amúgy hogy viseli a gyógyulást a nővéred? Két lábon jött haza, és fáj neki?
2011. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!