Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyúráshoz mennyi nutridrinket...

Gyúráshoz mennyi nutridrinket kell inni?

Figyelt kérdés
Hogy szedjek fel plusz kilókat és abból izmot tudjak csinálni. Fehérje protein stb kilőve .
2011. máj. 24. 21:38
 1/4 anonim válasza:
ne igyál semmi ilyesmit. nem ismerem ezeket a cuccokat de ellenük vagyok! minden nap, reggel igyál meg kettőt tojást, és minden nap hozzá 2-3 dl tejet, és egyél sok sok zöldséget gyümölcsöt, vitamint. És plusz kalória nagyon egyszerű, próbálj meg egy nap 4-5ször enni és egyél többet annál amennyit idáig ettél, és állj neki gyúrni.1 óránál többet ne csináld meg elfáradnak az izmaid és ne siettesd csak szép lassan.
2011. máj. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az első hozzászóló sok okosat mondott. A nyers tojást viszont (ha csak nincs szűrve) nagyon gyorsan felejtsd el!! Gondolom te se akarsz kórházban kikötni - kicsit tessék utánaolvasni a dolgoknak.


Mielőtt elkezdesz össze-vissza enni és inni mindent, mert gyúrsz, szerintem egy normális testépítő edzőt faggass ki, még ha fizetned is kell érte.

2011. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen proteines por, azért írtam. Na min1. Banán+tej+szőlőcukorból csinálok turmixot és azt iszom. Napi 4x eszem ennél többet nem tudok nem vagyok nagyétkű :D
2011. máj. 27. 14:32
 4/4 anonim válasza:
a 2-3 dl tej az hülyeség attól nem leszel semmilyen, max szomjat fog oltani... napi 6x kellene enni, ja és csirke + rizs
2011. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!