Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítő kell, ha...

Milyen kiegészítő kell, ha amúgy megvan a napi CH és fehérje is?

Figyelt kérdés

Beviszem a napi megfelelő CH-t és fehérjét is, csirkéből meg rizsből. (Rizsből mondjuk nagyon nehéz, nagyon sokat kell megenni. :S)

Este túrót eszem.

Mégis, milyen kiegészítővel lehetnék eredményesebb? Edzés után lenne a legfontosabb, gondolom. Gyors felszívódású fehérje meg szénhidrát kéne, amit a csirke+rizs nem tudom, megad-e? Turmixot szokás inni, tömegnövelőt és fehérjét egyben. Én csak egyiket akarnám venni, az ára miatt. Mit vegyek? Mi a fontosabb?

Köszi!


2011. márc. 27. 17:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj még annyit, hogy 80 kg vagyok, most kezdtem csak, és tömeget növelnék. A kajálást betartom 100%-osan.
2011. márc. 27. 17:51
 2/10 anonim ***** válasza:
1 adag volumass35 professional
2011. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bix ***** válasza:

vitaminokat toljál mellé rendesen, de ne ilyen aktivál és társait, ne is állj szóba olyannal amire nincs ráírva hogy versenylovak számára.:)


tömegnövelő: tejsavó fehérje és szénhidrát hozzáadagolva

fehérje: csak fehérje. edzés után kellene mellé ch, tehát inább tömegnövelőt vegyél



amivel meg lehet fejelni az első körben az említett komplex vitaminok, izületvédők esetleg, no fokozók, később esetleg kreatin. de ha tényleg megvan minden akkor a fejlődésre nem lesz panasz

2011. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volumass 35 jó, ha mindenáron te akarsz kevergetni magadnak, akkor vegyél tejsavót+dextrózt. A Jumbo termékek sz@rok, azt ne vegyél.

Ezek mellé még mehet vitamin, és ízületvédő.

2011. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hú, köszi. Marha nehéz a választás!

A VOLUMASS35 nagyon tetszik, és az ára is 5000 Ft/kg alatt van.

De ha veszek tejsavófehérjét, az is 5000 Ft/kg, esetleg az alatt, és 500 Ft/kg mellé a dextróz. Ekkor maradna lóvém valami multivitaminra. Nagyon nehéz a választás... :S :(


Ha mégis a Volumass mellett döntök, akkor tud annyival többet a termék, mint amennyivel drágább? Értem ez alatt pl. azt, hogy van benne egy kis kreatin.

2011. márc. 27. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a tejsavó+dextrózt választanám, bár a Volumass-ban vannak jó dolgok, de szerintem olyan mennyiségben, hogy nem érnek túl sokat.
2011. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nagy kiszerelésű volumassnak 3600 kilója,heti 3 edzéssel 5 hónapig elég
2011. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Látom már csak az edzés utáni tápkieget kell kiválasztanod. Én azt mondom neked, hogy ha megvan a megfelelő ch mennyiség a tömegnöveléshez, akkor elég a tejsavó+dextróz. Ha nincs meg, akkor a Volumass-szal kiegészítheted.

2011. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 De Puta Madre ***** válasza:
Ha a kajád tényleg jó, akkor én gyors fehérjét, dextrózt, vitamint vennék első sorban. Ha ez megvan, akkor glutamint.
2011. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenki!


Dextrózt meg tejsavót vettem. :)

A vitamint elfelejtettem! :S Na majd legközelebb.

2011. márc. 29. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!