Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon lefogytam idegialapon...

Nagyon lefogytam idegialapon nem bírtam enni.168cm vagyok és 50kg. Mitől hízhatnék 5-6 kg-ot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
ha most nyugodtabb vagy és többet eszel sikerülhet, de multivitamin tablettával segítheted..
2009. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát csak a tablettával nem fog. ha idegi alapon volt akkor a lelkedet kell rendbe tenni. Ha az megvan akkor napi 5xi étkezéssel odafigyelve simán menni fog.

Olvasd el a Eat, pray, Love - ìzek, imák, szerelem címü könyvet. Az íronö saját lelki cívódásárol ír, érdekes. én sokmindenben magamra találtam, lehet egy kis eröt ad neked. Jópofa vicces hangnemü könyv, amiben nem megtéríteni akarnak egy kicsit sem.

2009. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Kedves utolsó ne forgasd ki a szavaimat, nem azt mondtam hogy tablettán éljen.
2009. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

A multivitamint én is csak ajánlani tudom - saját tapasztalatból. Sétálgass, hogy nagyobb étvágyad legyen és evés után pihenj le; készítsd el a kedvenc ételeidet, azokat mindig szivesebben eszi az ember.

Persze könyveket is vásárolhatsz, de személy szerint még nem hallottam olyanról aki az olvasástól akár 10 dekát is hízott volna.

2009. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Béres csepp, nyugalom és cukrászsüti.

Autogén tréning tanfolyam csodát tehet.

2009. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

A boldog szerelemtől lehet hízni. Ilyet nem lehetne beszerezni? Amíg feszült vagy , nem fogsz hízni.

Ilyenkor egy könyv többet felvisz tényleg, mint fél tábla szalonna.

2009. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Második hozzászóló vagyok. nem azt írtam hogy egy multivitamin nem segíti hozzá, de csak multivitamin szedése max akkor hatásos ha vitaminhiány miatt fogyott le. nem volt étvágya. lelki problémánál semmit nem használ vitamin vagy egyéb szerek még nagyon az evés sem.


Ezt a könyvet azért ajánlottam, mert az íronö arrol ír ö hogy lábalt ki a lelki problémájábol. Elöször is ázt kezdte el csinálni amit szeretett evett, aztán elment meditálni ami nagyon érdekelt ezzel a lelkét lecsillapitotta aztán szerelmes lett. Ez nem egy rossz kombináció. èrdemes elolvasni, pláne annak aki nem tud egy egy lelki bajbol kilábalni. Persze nem azt írja hogy te is azt csináld, hanem azt hogy ö neki hogy sikerült. Azt is hogy milyen hosszu út volt a gyógyulása, hogy vette rá magát arra hogy tegye túl magát a leki problémáján. mert ugye ez nem úgy megy hogy ma felkelek és többet nincs problémám, ehez igen erös akaratnak kell lenni. Sok hibát magában talált meg. De az elsö fontos lépés rájött mitöl is szenved igazán.

2009. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
haat igen en is lelki problemaban szenvedek ezert nemtudok hizni.tavaly nyaron meg 51kg voltam iden meg 45 a 162cm-hez azert ez nem mindegy de eloszor a lelkemben kell rendet tenem de nagyon nehez.
2009. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!