Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől tudnék hízni? Már...

Mitől tudnék hízni? Már lefogytam 45kgra és nem akarok többet fogyni. Szeretnék hízni legalább 10kg de nem megy, egyszerűen nincs étvágyam. Mit csináljak? Mit egyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozogj és megjön az az étvágy, ebben biztos lehetsz. Megkérdezhetem miért fogytál le ennyire? :S Nagyon nagyon sovi...
2010. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát sztem a stressz mert egy ideje nem működik a kapcsolatom és munkát sem találok és telejesen kivannak már az idegeim.És ilyankor egyáltalán nem tudok enni. Egyébként 160cm magas vagyok
2010. ápr. 15. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:

esténként egyél olyanokat, amik hízlalnak, elég ha csak tésztát, meg kenyeret eszel, ha nincs étvágyad, akkor a kevéstől is hízni fogsz.

velem épp az ellenkezője van, én eszem, hogyha stresszes vagyok, és hízom, mint az állat:/

2010. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
160 cm-hez a 47-52kg az ideális, úgyhogy csak egyél rendesen, majd meghízol picit, ha sikerül munkát találnod. Ne idegeld magadat ezzel.
2010. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy.Szakítottam azzal a fiúval aki a lefontosabb volt nekem az életemben úgyh ennyit a hízásról.Én ebbe belebolondulok nem elég erősek az idegeim.Nagyon kivagyok és rettenetesen fáj.
2010. ápr. 16. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust. (életvezetés tanácsadót, life-coach-ot) sokat tudnak segíteni abban, hogy sikeresen kűzdj meg a stresszel.
2010. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!