Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hónapja fogyózom, este 6...

1 hónapja fogyózom, este 6 után már csak gyümölcsöt eszem. Szerintetek ez jó így?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a gyümölcs erjedni kezd és nem jó éjszakára enni.
2011. jún. 7. 20:02
 1/2 anonim válasza:

szia,jól hallottad a gyümölcsöt tényleg nem jó este enni,a legjobb ha vacsorára már csak sovány húst,sovány tejtermékeket,tojást eszel,mellé sok zöldséggel.

Reggelire,és délelőtt helyes gyümölcsöt enni,hiszen a gyümölcsben van szénhidrát,rost,víz,és vitamin...

Ha fogyózol akkor este 6 óra után már nem tanácsos enni!

sok sikert! :)

2011. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez az este 6 utáni evés hülyeség, gondolj bele pl ha éjfélkor fekszel le 6tól kezdve éhezik a szervezeted, alvás közben is szüksége van tápanyagra, szerintem tökéletes pl egy alma fahéjjal, egy pohár kefírrel, joghruttal, túró gyümölccsel

de természetes ugyanezek zöldséggel is, vagy főtt tojás, husi párolva, grillezve, halak, zöldségleves, paradicsomleves, zöldségek párolva, sovány pulyka, csirkemellsonka, sovány sajtok-orda, mozzarella, fetasajt, abonett, puffasztott rizs is mehet

egy pohár tej, rizstej, szójatej is jó vacsira

de főzeléket is ehetsz ha saját magával pürésíted be, nem fogsz tőle hízni, pl én spenóttal szoktam azt hogy megpárolom, majd tojást ráütök és még főzöm kevergetés mellett 4-5percig jól összeesik, majd turmixgépbe beteszem összeturmixolom, így les egy nagyon finom, folyékony főzelék, majd én még szoktam hozzákeverni egy kis reszelt mozzarella sajtot, vagy 2-3 db mozzarella light golyót, és jó melegen megeszem, nagyon finom laktató egészséges és nem hízlal

2011. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!