Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenne pár kérdésem fogyókuráva...

Lenne pár kérdésem fogyókurával kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

-14(októberben leszek 15)/L 172 cm és 54-55 kg vagyok.Első kérdésem:Ez valóban túl kevés lenne nekem?Annak ellenére,hogy én nem így látom mindneki azt mondja túl sovány vagyok.

-Második kérdés:Naponta ahhoz,hogy jól lakjak,de a súlyom ne gyarapodjon mennyi kcalt kéne bevinnem egy nap?Van aki azt mondja 2000,van aki 2500 de van oylan is aki azt mondja,hogy sokkal kevesebbet.Tegyük fel úgy,hogy az iskolai mozgást,tesi órákat,itthon szórakozást,ugrabugrálást meg pár naponta 15-30 perces sétákat mozgok...

-Harmadik kérdés:Az igaz,hogy ha mondjuk 160 kcalt fehérjéből viszel be az nem hízlal(teszem azt protein turmixból)?

-Utolsó kérdésem:napi folyadék bevitel mennyire befolyásolja az anyagcserét?


2011. jún. 11. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég sovány lehetsz, eszedbe ne jusson a fogyásra még gondolni se! Szerinted miért mondják mások hogy túl sovány vagy?

A kalóriás kérdésedre: [link]

De nehogy elkezdj számolgatni meg protein turmixokat inni, felesleges.

A megfelelő folyadékbevitel (kb. 2 l víz) jót tesz az anyagcserének, vagyis inkább ha nincs meg, lassabb lehet.

2011. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

átlagos testsúlyú vagy 1-2 kiló még lehet felférne. De ne fogyj.

[link]

Ezzel a testtömegindexszel ki is számolhatod :)


Utolsó kérdésedre a válasz: A sok folyadékbevitel jót tesz a szervezetnek mivel méregtelenít valamilyen szinten. De ne a cukros üdítőkre gondolj. Elsősorban víz.

2011. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!