Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a fogyókúrával mennyit...

Ezzel a fogyókúrával mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

[link]


ez a link. szerintetek mennyit fogyhatok? 15kg-ot minimum le akarok adni... a barátom szerint fogytam,és izmosodtam egy kicsit,mivel vissza fogottabban ettem és megválogattam az ételeket,plussz minden nap elmentem futottam egy 30percet,ha nem mentem futni rubint réka,comb,has,fenék videójára edzettem itthon.


2011. szept. 7. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

es a 90. nap utan mi lesz??? megmondom en ugyan az ami eddig volt mert nem dietazni kell hanem meg kell tanulni egeszsegesen taplalkozni...egy szajbaragott dieta utan meg nem leszel tisztaba az alapveto kajalasi szabalyokkal. ha ezt a dietat kicsit megvaltoztatod es EGY NAPRA surited a csoportokat akkor maris megkapod az egeszseges taplalkozas mintaetrendjet...forditott sorrendbe kell tenni...1 etkezes= gyumolcs; 2. etk.=szenhidrat 3.= etk. kemenyito; 4. =etk. feherje

Igy minden meg van a megfelelo sorrendbe..

2011. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első írt, ugyanakkora baromság, mint a 90 napos. Nem mindenki bír gyümölcsöt enni éhgyomorra (ld. gyomorsav, reflux stb.). Reggelire lassan felszívódó szénhidrát kell. A többi étkezésre meg normálisan összeállított kaja.


Kérdező: ha az eddigi módszered működik, akkor mi a fenének akarsz váltani? Csináld úgy, ahogy eddig jó volt.

2011. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
gyumolcsot ehgyomorra szoktak enni maskulomben pocegodort csinal a gyomrodbol mivel gyorsan erjedo etel...ezert kell ezzel kezdeni a nanpot es fel orara ra lehet enni lassan felszivodo szenhidratot
2011. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!