Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? Vagy...

Hogyan tudnék hízni? Vagy jobb alakot csinálni? 15/L

Figyelt kérdés

170cm és 48kg vagyok...Sokan anorexiásnak neveznek, pedig nemvagyok az, sokat eszem, de nem hízok szinte semmit, legalábbis nem látszik! A combom is hosszú, vékony, ahogy a felsőtestem is, elég deszka is vagyok, nagyon zavaró már hogy a saját nagyszüleim aztmondják hogy kórosan sovány vagyok, de egyszerűen nemtudok mitcsinálni... (Apám is ilyen alkat volt gyerekkorában, anyukám is vékony alkat, de mégis ő tökjól néz ki énmeg mint egy léc...)

Szerintük azért nem hízok mert még növésben vagyok de ki fogok kerekedni...Csak elég zavaró már hogy mindig énvagyok a deszka meg az akit elfúj a szél...

Elég későn érő vagyok, 14 voltam mikor megjött most lesz 1 éve, a mellem is később kezdett el nőni mint a kortársaimnak, és még mostsem nagyobbak A kosárnál, de ez a legkisebb bajom...

Ja igen, főleg combra szeretnék hízni, de hogyan?


2011. jún. 18. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bringázás, minél több :)
2011. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, örülj neki, hogy nem vagy hízásra hajlamos.

Tényleg ki fogsz kerekedni, ha megállsz a növésben és továbbra is eleget eszel.

Ahhoz, hogy formásabb legyél, továbbra is egyél rendesen és sportolj. Nekem pl a futástól,a sok bicajozástól és gyaloglástól nagyon formás, izmos lábam, combom, fenekem van, én pl ettől nem vagyok annyira boldog, de ha szeretnél vastagabb combot, erősítsd a combizmaidat, sporttal.

2011. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uhh, hát tényleg nagyon vékonyka lehetsz. Tudom, hogy nem te tehetsz róla, de, ami igaz, az igaz:) próbálj tényleg sokat enni. Bőségesen reggelizz, 2szelet kenyér, sajttal, szalámival, zöldséggel, narancslével, tízóraira egyél valami péksütit kakaóval, ebédre is leves+második+desszert, uzsonnára is mehet péksüti gyümölccsel, joghurttal, vacsorára vagy az ebédből, vagy szendvics. Lefekvés előtt is igyál meg egy pohár tejet. A biciklizés jó ötlet szerintem is amúgy. Sok 100%os gyümölcslevet igyál, mert abban van kalória bőven azért, hátha segít kicsit.
2011. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen étkezési szokásaid vannak, ugyanis ez befolyásolja az anyagcserét. Neked valószínűleg nagyon gyors anyagcseréd lehet. Próbálj meg nem naponta sokszor keveset, hanem kevésszer sokat enni, és több húsfélét is. A lányok alapból combra hajlamosabbak hízni, így fel tudsz szedni pár kilót. Meg persze a bringázással formálhatod még nagyon jól. :D
2011. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az anyagcserém egyáltalán nem gyors, ezért tényleg nemértem az egész folyamatot...:O Kiskoromban is, alig pisiltem be vagy valami (anyukám multkor mesélte, hogy rajtam "spóroltak a pelenkán" :D) Nem sűrűn járok wc-re, csak mint egy normál ember, sőt van hogy kevesebbszer.

Sajna én combra nem hízom, ahogy írtad kedves utolsó, inkább sehova, mert én egyáltalán nemlátom magamon hogy ment volna valahova súly...:D

2011. jún. 18. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!