Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton ketchupot ennék....

Folyton ketchupot ennék. Normális?

Figyelt kérdés

Folyton ketchupot kívánok. Annyit nyomok az iskolába is a melegszendvicsre, hogy már a büfés néni is elcsodálkozott. Ha megkérdik mi legyen vacsira akkor a válasz: sült krumpli (mert lehet hozzá ketchupot enni)

ez normális?


2011. jún. 22. 18:26
1 2
 1/13 anonim válasza:

én is imádom a ketchupot... mindig nagyon sokat eszek.. és általában úgy keresek kaját, vagyis választom ki, hogy mit egyek, hogy lehessen hozzá kechupot enni.. pl. virsli, bundáskenyér stb..

szerintem ne aggódj, teljesen normális..:)

2011. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod, én is eszek egy kis ketchupot! Köszi az ötletet! :D :D
2011. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy időben volt nekem is egy nagyon ketchupos időszakom. Egy 490 grammos üveg csak max 2 napig tartott ki. Semmi bajom nem lett, csak a családom agyára mentem vele. :D

Tehát szerintem normális. :D

2011. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a majonézzel vagyok ugyanígy! :)
2011. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm az almát ette ketchuppel-.-. amúgy azért gépezek, mert a mamámék fenn vannak a hegyen én meg unatkozom. (azér mentek, hogy szedjenek krumplit a vacsihoz...:)) remélem GLOBUS van itthon...
2011. jún. 22. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a második vagyok, én a mustárral, meg az ecettel vagyok ugyanígy!!! De komoly!!! És nincs semmi bajom tőle, pedig már egy jóóóó ideje "függő" vagyok! :)
2011. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mostanában a majonézzel volt így! Régebben például a sült krumplit csak ketchuppal tudtam megenni, most már azzal nem is eszem egyáltalán, csak majonézzel. Meg szendvicsre is inkább abból nyomok.
2011. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát én meg kiskoromban uttáltam a ketchupot meg minden mást és csak majonézt ettem. most utálom a majonézt a többit megeszem, a kechupot meg tudjátok :P

abból is látszik, hogy nem szeretem a majonézt, hogy utálom a Mcchichen-t a Mekibe...(mer sok benn a ajonéz :P :) :O )

2011. jún. 22. 18:39
 9/13 A kérdező kommentje:
*majonéz
2011. jún. 22. 18:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja meg a rántott karfiol sok majonézzel!! hmm... imádom :D
2011. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!