Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék. Mik azok az...

Hízni szeretnék. Mik azok az ebédek, édességek (chipsen & csokin kívűl) amik nagyon hízlalnak?

Figyelt kérdés
Lényegtelen ha egészségtelen:D
2009. márc. 24. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hízlal a csoki és a chips, mert az étvágyadat veszi el és telít, és így a hasznos tápanyag nem jut be a szervezetedbe. Lehet, hogy annyi az annyi, ami rá van írva, de annyi be is jut, több nem. Pluszban ahogy előttem írták, cukorbetegséget idéz elő, főleg, ha hajlamod van rá. Az pedig nem éppen kellemes dolog.

Egy kiegyensúlyozott étrend, RENDES ételekkel és bármilyen mozgással (ugyanis a mozgás étvágyat csinál) sokkal hatékonyabb, nem beszélve arról, hogy egészségesebb is, mint ha leülsz ilyen telítő maszlagokat zabálni.

Nem azt mondom, hogy nem kell, kell, finom, de az nem hatékony.


Főzz magadnak egy nagy tepsi rakott karfiolt (én képes vagyok fél tepsivel megenni csak vacsorára, mert az egyik kedvencem), egy nagy fazék töltött káposztát, jó kis spagettiket bőségesen, rizses ételeket, babos ételeket, bármit, csak értelmes étel legyen. És mozogj mellette akár csak egy belvárosi sétát, nekem az is elég, hogy BKV-val közlekedek.


Az ilyen csoki és chips meg hasonlók ételekkel csak a szervezetedet teszed tönkre hosszú távon. Anyukám cukros lett, az egy dolog, hogy el is hízott, de inzulinnal szurkálni magad... hát nem tudom, hogy neked megéri-e, anyu rengeteget sírt, mire megtaláltuk a gyógymódot.

2009. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Norbi kolbász :)
2010. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!