Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy sajt egészséges-e?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 19:02
 1/4 anonim válasza:
van nem egészséges sajt? és az milyen? én még nem találkoztam ilyennel...vagy az nem volt igazi sajt....még a penészes sajt is egészséges...nem értem a kérdést! Tudod, hogyan készül a sajt?
2009. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Állítólag a zsíros sajtok, és a zöld penésszel burkolt sajtok nem egészségesek, de nem vagyok dietetikus.

Csak érdekelne, hogy pl. ugyan olyan-e a kalcium tartalmuk, vagy egyik jobb-e, mint a másik.

Konkrétan babát szertnénk, így elkezdtünk egészségesebben élni, vettünk gyümölcsöt, zöldséget, sajtot---a legolcsóbb TG sajtot, és érdekelne, mennyivel rosszabb ez, mint egy másik sajt.

2009. márc. 29. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:
a zsírtartalom miatt nem szokták ezeket egészségesnek mondani, holott azok :).. kalcium tartalom és egyéb anyagok összetétele meg inkább fajtától függően változik egy bizonyos határon belül. :)
2010. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a nagyon olcsó sajtoknál nézd meg az összetételt, és azt, hogy mennyi a felhasznált tejtartalom. Ha pultból veszed, polcon nézz meg hasonló ugyanolyan márkájú terméket, szokott ott is lenni belőle. Inkább a gyártó, mint az ár számít, én a tecsósokban nem bízom.
2010. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!