Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megennétek, lehet belőle bajom?

Megennétek, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

Van egy szilvafánk, a kutyaház közelében. Volt egy kis vihar, és levert 4-5 szép nagy darab érett ringlószilvát.

És hát friss kutyaürülék mellé estek.. körülbelül 10-20 cm-re, egyik sem esett bele, nem ér hozzá.

(Bár olyan lehet, hogy korábban oda is kakilt, csak azt már felszedtem. :S)

Nem tudom, megehetem-e így, ha nem lehet belőle bajom, gusztusom van megenni, mert szeretem nagyon, és jól megmosom vízzel.


Mit gondoltok?


2011. júl. 6. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
bajod nem hinnem h lesz, de en meg nem ennem :S
2011. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom lehet bajod tőle vagy sem,de én nem enném meg,mert marhára finnyás vagyok. De szerintem,ha alaposan megmosod,esetleg még a bőrét is lehúzod,akkor szerintem nem gáz!


26/N

2011. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A bőrét akkor lehúzom :/ Ami alatta van, azzal már abszolút nem érintkezett semmi.
2011. júl. 6. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem enném meg. Gondolom, van a fán elég. Nem a finnyásság miatt, hanem mert a kutyakakában bőven vannak baktériumok.
2011. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már rég meg is ehetted volna! Ugyan mi bajod lehet ha megmosod és szárazra törlöd?
2011. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Hogyne ehetnéd! Jól mosd meg, és semmi bajod nem lesz, legföljebb kis hasmenés, mint bármelyik szilvától. Azt hiszitek a kenyérbe nem köp, izzad bele a pék? És a zöldségesnél vett barack ezüsttálcára esik Buddha seggéből? Persze, amit nem látunk, az nem is érdekel :) Boldog tudatlanság!
2011. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én mondom hogy simán megeszem :))) De jobbnak láttam megkérdezni.
2011. júl. 6. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Mosd meg, esetleg hámozd is meg.

Én megenném.

2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ekeke ***** válasza:
100%
Még az ürülékes szilva sem káros. Sokkal károsabb a tartósított-vegyszerezett, ami már mindenütt mindenből van. Mióta létezik az allergia?????
2011. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!