Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitöl van az, hogy, ha eszek...

Mitöl van az, hogy, ha eszek egy kicsit, nagyon fel puffadok?

Figyelt kérdés
ma is tényleg kevesett ettem,és nagyon fel pufadtam,2hete et megy,nem is merek enni.Ma is ittam egy kis joghurtot,és egyböl nagy lett a hasam..nem tudok rendes ruhákat sem hordani ez miatt.Kivagyok idegileg már,sirok is meg minden...16éves vagyok am.
2011. júl. 16. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj belgyógyászatra beutalót. Bár még nagyon fiatal vagy, de epeproblémád lehet.
2011. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én is szoktam puffadni, ha nem eszek egyszerre elegendő mennyiséget. De akkor is, ha 5-6 óráig nem ettem az étkezés előtt, és már órák óta korgott előtte a hasam...vagy akkor is, ha bizonyos dolgokat együtt eszek (pl gyümölcsöt joghurttal)...


Ha pedig 2 hete így eszel (nem rendesen) akkor nem fog elmúlni (legalábbis, ha magamból indulok ki, persze nem mindenki egyforma).

2011. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!