Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi egyszeri étkezés valóban...

Napi egyszeri étkezés valóban elegendő egy nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy héttel ezelőtt kezdődött, azelőtt mindennap többször is ettem de normál adagokat meg összevissza világéletemben így táplálkoztam amit megkívántam ettem, de egyáltalán nem vagyok túlsúlyos sőt lehetne rám fogni azt is, hogy sovány. Szóval az történt, hogy egyik nap evés után olyan borzalmas hányingerem lett, hogy alig bírtam elviselni már hánytatni akartam magam és átkoztam az ételt hogy többet nem eszek.. Másnap jobban lettem megint ettem erre megint borzalmas hányinger... ezért úgy döntöttem, hogy napi egyszer eszem. Ez be is vált normál adag és semmi bajom és ráadásul nem is vagyok éhes! Aztán gondoltam magamba egyik nap hogy azért eszek valamit mert én olyan vagyok hogy ha van eszek, de rosszul tettem megint iszonyatosan hányingerem lett. Úgyhogy egy hete napi egyszer eszem. Ettől lehet bajom? 12-13-14 között szoktam enni normál adag főtt ételt. Gyerekként -10akárhány éves koromig volt ilyen problémám hogy mnidig hányingerem volt ha ettem..
2011. júl. 17. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
az életben maradáshoz elegendő, de ha egészségesen akarsz élni, akkor vegyél egy pónit.
2011. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi van?:D
2011. júl. 17. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDD
2011. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!