Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet ha keveset iszom?

Mi bajom lehet ha keveset iszom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok szomjas soha... Van hogy fél litert vizet sem iszom meg egy nap!
2011. júl. 20. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a későbbiekben súlyos veseproblémák, vesekő.
2011. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

1. Egy idő után kegyetlenül fájni fog a veséd.

2. Tönkre fog menni (szintén a veséd).

+1. SOS figyelj rá, hogy napi arányban a 2 liter meglegyen, főleg a nyári melegben. Ha máshogy nem megy, fogj egy 2 les üveget, legyen benne a kedvenc italod (kánikulában nem alkohol:) és tűzd ki célul, hogy az esti lefekvésig elfogyjon. Volt már rokonom, aki emiatt rosszul lett. Ez nem játék, komoly dolog!

2011. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tönkremegy a veséd,a bőröd csontszáraz lesz.
2011. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azt nem bánnám ha száraz lenne a bőröm mert az arcom nagyon zsíros meg a fejbőröm is.
2011. júl. 20. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
-.- Nem úgy száraz, mint száraz bőrtípus. Hanem az a vakarózós beteges száraz.
2011. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt még a veséddel lenne baj:

leesik a vérnyomásod

fáj a fejed

2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az éhség és a szomjúság érzete nagyon hasonlít egymásra, olyannyira, hogy könnyű összekeverni őket. Ha úgy érzed hogy éhes vagy előbb igyál valamit. Ha 5 perc múlva is éhesnek érzed magad ak egyél is :) És ha eszel mindig igyál hozzá eleget.

Ilyen problémám volt...az ügyeleten kötöttem ki emiatt, hogy nem ittam eleget. Állandóan szédültem. De az amit leritam nekem bevált :D Azóta nem látogatom a dokit (ő javasolta ezt) :D

2011. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 flora08 ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam, hogy fél litert ittam egy nap, mert nem voltam szomjas. Csodálkoztam, hogy sokszor fáj a fejem és mindig levert, álmos vagyok. Egyik ismerősöm mondta, hogy igyak sokkal többet; bevált. Egyből megérzem ha keveset ittam, mert elkezdek szédelegni és fáj a fejem.
2011. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd ki az ásványvizes üveget a sz.géped asztalára, és ne legyen lezárva! :) Én képes vagyok két üveggel is meginni egy nap :D
2011. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!